Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Przyjazne wyposażenie cukierni

odsłon: 244

Przyjazne wyposażenie cukierni

21-05-2018

Zwracamy coraz większą uwagę na to co i gdzie jemy. Szukamy swoich ulubionych miejsc, które oferują nam wyjątkowe smakołyki i klimatyczne wnętrza. Dlatego meble do cukierni powinny nie tylko atrakcyjnie eksponować pyszności, ale również tworzyć przyjazną atmosferę.

Na rzeczone pyszności i przyjazną atmosferę będzie można liczyć w niedawno wyposażonej przez nas cukierni. Czy to przy ladzie, gdzie widoczne są wszystkie słodkości, czy może na wygodnych miejscach do siedzenia? W każdym punkcie jej gość będzie czuł się znakomicie.

Jesteśmy przekonani, że cukiernia będzie się cieszyć dużą popularnością i będzie odwiedzana przez rzesze Klientów. Projektując wnętrze myśleliśmy nie tylko o jego przytulności, ale także o przestronności. Cukiernia posiada przyjemny charakter połączony z modnymi elementami industrialnego wyposażenia.

Główną częścią wyposażenia jest długa lada sklepowa, która posiada trzy przeszklone witryny. Za ladą znajduje się regał cukierniczy. Zamontowane są na nim specjalne półki metalowe z drewnianym wykończeniem. Ustawione zostały pod kątem, aby możliwie najlepiej prezentować Klientom ich ulubione smakołyki. U zwieńczenia regału zamontowano specjalne panele przeznaczone na dowolną grafikę.

Realizacja ABM Dobry Początek
 

« Powrót

Galeria