Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Promocja na lady do sklepu odzieżowego z drewnem paulownia!

odsłon: 256

Promocja na lady do sklepu odzieżowego z drewnem paulownia!

02-11-2023

Skorzystaj ze specjalnej oferty na wyjątkowe lady do sklepu odzieżowego! Tylko do 16 listopada wybrane lady z klasycznej kolekcji FENIKS w świetnej cenie! Odkryj piękno naturalnego drewna paulownia, które wkomponuje się w aranżację sklepu.

Lada w promocyjnej cenie  kosztuje  1131,60 złotych brutto, czyli prawie  18% taniej  niż wcześniej (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1375,14 złotych)!

Elegancka lada sklepowa to idealne dopełnienie butiku. Piękny i jednocześnie funkcjonalny mebel sprawi, że we wnętrzu zapanuje harmonia. Podkreśl styl sklepu i zaproponuj Klientom profesjonalną obsługę zza lady o wysokiej estetyce.

Jak wygląda lada LK7D z dodatkiem drewna? Z ekologicznego drewna paulownia o grubości 36 mm wykonaliśmy blat. Drewniane są także elementy dekoracyjne na froncie. W rezultacie blat jest wytrzymały, a ozdobne wstawki prezentują się solidnie i elegancko. Natomiast główną część lady, czyli korpus mebla, stanowi płyta laminowana - dostępna jest  lada sklepowa biała lub lada popielata

Obecność  drewna paulowni  sprawia, że lada sklepowa prezentuje się niezwykle estetycznie.

Wymiary lady:
- wysokość 106 cm
- szerokość 138 cm
- głębokość 60 cm

W ladzie zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Od strony sprzedawcy ladę wyposażyliśmy w dwie szafki z półkami. Szafki mają dodatkowe otwory, więc w razie potrzeby możemy zamontować więcej półek. Ponadto istnieje możliwość zamówienia drzwiczek, półek i szuflad za dopłatą.

Lady z kolekcji FENIKS mają klasyczny wygląd. Prosty, inspirowany naturą design sprawia, że lada będzie nie tylko praktycznym wyposażeniem, ale i ozdobą sklepu. Ten rodzaj lady polecamy szczególnie do sklepów odzieżowych, obuwniczych i z galanterią.

Lada jest łatwa do montażu, dlatego dostarczamy je w paczkach do samodzielnego złożenia.

Promocja obowiązuje w dniach 27.10-16.11.2023 r.

W ramach kolekcji dostępne są również regały naścienne i lady sklepowe w wielu kolorach. To również elementy w całości wykonane z drewna – kostki i półki sklepowe.

Lada do sklepów odzieżowych z drewnem | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria