Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Projekt sklepu odzieżowego w konfiguratorze do wnętrz pCon

odsłon: 135

Projekt sklepu odzieżowego w konfiguratorze do wnętrz pCon

02-10-2020

Zakładając sklep odzieżowy, zastanawiamy się jakie meble wybrać. Możemy zastosować styl na bazie drewna i płyty laminowanej, który ociepli wnętrze. Jeśli chcemy wyposażyć sklep ekskluzywny, sięgajmy po metalowe rozwiązania. Ważnym aspektem są również dodatki. Projektowanie wyposażenia sklepu jest prostsze za sprawą konfiguratora wnętrz pCon.

Konfigurator jest dostępny na naszej stronie.

W zakładce Dla Architektów znajdziemy odnośnik do kreatora. Co ważne, nie musimy pobierać go na komputer. Całą funkcjonalność mamy dostępną online.

Narzędzie poprowadzi nas przez proces projektowania i w rezultacie stworzymy nasz mebel. Dobierzemy kolor, wymiary i elementy, na przykład półki czy drążki.
W darmowym kreatorze 3D obejrzymy projekt pod różnymi kątami. Zmienimy też wielkość grafiki oraz pobierzemy ją na komputer.

Możemy go używać niezależnie od tego, czy jesteśmy właścicielami sklepu, czy projektantami. To dobre rozwiązanie, kiedy tworzymy wnętrze sklepu odzieżowego. Ze względu na fakt, że jest intuicyjny, z obsługą poradzi sobie osoba początkująca.

Projekt sklepu odzieżowego w programie rozpoczniemy od wyboru systemu meblowego, na przykład Avenir. To nowoczesna, drewniana kolekcja z elementami metalowymi.  W sklepie będzie prezentować się efektownie. System zdobył nagrody w takich konkursach jak Diament Meblarstwa, must have czy Meble Plus.

W kreatorze posiadamy modele 3D mebli z systemu Avenir, Square i Line. Są to gondole, lady sklepowe, regały i elementy. Do podstawowego mebla możemy dodać półki, ekspozytory, drążki czy zawieszki. Indywidualnie skomponowane meble gwarantują, że w naszej przestrzeni będą użyteczne i optymalne. Nasza ekspozycja będzie prezentować się bez wątpienia oryginalnie.

Nie musimy już tworzyć naszej wizji jedynie w wyobraźni. Nasz konfigurator sprawia, że po kilku kliknięciach widzimy spersonalizowany mebel. Zmienimy kolor i ustawimy półki tam, gdzie chcemy. Postawimy kilka mebli obok siebie. Przy niektórych meblach mamy opcję ustawienia rozmiaru, z pewnością przydatną.

Oczywiście możemy skonsultować się z pracownikami firmy ABM, którzy rozwieją nasze wątpliwości. Przede wszystkim zaaranżują przestrzeń sklepową do każdej branży. Pomogą dobrać odpowiednie meble i stworzą sklep od podstaw.

Konfigurator do tworzenia wnętrz pCon

Picon konfigurator 3D

 

« Powrót