Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Projekt i realizacja sklepu obuwniczego

odsłon: 472

Projekt i realizacja sklepu obuwniczego

24-09-2020

Stworzenie sklepu było dla nas wyzwaniem i przyjemnością. Wiedzieliśmy, że tak prestiżowe obuwie wymaga eleganckiej oprawy. Chcieliśmy oddać nie tylko charakter produktów, jakie oferuje firma,

ale i wizerunek, jaki prezentuje. Pomogło nam w tym doświadczenie i profesjonalizm, obecne na każdym etapie realizacji.

Sklep mieści się przy ulicy Floriańskiej w Krakowie. Tak świetna lokalizacja już od początku dała nam przekonanie, że będzie to wyjątkowa realizacja. Miejsce otoczone jest historycznymi kamienicami i zabytkami. Niespotykany klimat tego miejsca wynika z energii mieszkańców i turystów. Takie otoczenie to idealne miejsce na sklep obuwniczy - Kraków potrafi zachwycić.

Firma produkuje buty z prawdziwej pasji, na pierwszym miejscu stawiając jakość wykonania. Asortyment sklepu obejmuje również garnitury, koszule i akcesoria. Projekt wnętrza miał oddawać charakter produktów wysokiej klasy.

Wiedzieliśmy, że w tym przypadku naszą podstawą będzie projekt sklepu obuwniczego. Zdecydowaliśmy się na rozwiązania dedykowane prezentacji obuwia. W tym celu zastosowaliśmy regały i stojaki na buty.

Projekt sklepu utrzymany jest w brązowych barwach. Dzięki temu, że odcienie przenikają się, uniknęliśmy monotonii. Półki oraz ścianki wnęki są utrzymane w bieli. Stwarza to kontrast i w rezultacie lepiej wyróżnia towar.

Słupki w kolorze starego złota prezentują pojedynczy but. Obuwie na podwyższeniu z pewnością wyróżnia się spośród reszty. Przezroczyste ekspozytory w formie schodków mieszczą kilka sztuk obuwia. Taki efekt jest ciekawszy dla oka niż ułożenie towaru w jednej linii.

Całość dopełniły dodatki. Na półkach postawiono ekspozytory na spinki do mankietów. Małe, kwadratowe półki eksponują krawaty. Ekspozytory na odpinane kołnierzyki i mankiety są w złotym odcieniu. Haczyki w przymierzalni podnoszą komfort Klientów podczas przebywania w niej. Donice na kwiaty mają złote, ale minimalistyczne w formie obramowania.

Realizacja i projekt sklepu obuwniczego - ABM

 

« Powrót

Galeria