Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Prestiżowa nagroda Diament Forbesa 2021 dla ABM

odsłon: 162

Prestiżowa nagroda Diament Forbesa 2021 dla ABM

12-11-2020

Z dumą informujemy, że zostaliśmy laureatem tegorocznej edycji prestiżowego rankingu, otrzymując tytuł Diament Forbesa 2021. Tym samym znaleźliśmy się w gronie najlepiej rozwijających się firm w Polsce. To już nasze drugie wyróżnienie w tym cenionym zestawieniu.

Dzięki wysokim wynikom firma ABM znalazła się w najnowszej edycji konkursu Diamenty Forbesa. Ranking zwycięzców uwzględnia przedsiębiorstwa, które w ostatnich 3 latach najefektywniej podniosły swoją wartość. Do przyznania wyróżnienia wymaga się co najmniej 15-procentowego wzrostu wartości firmy. Zestawienie opracowano z podziałem na województwa oraz 3 kategorie wysokości przychodów.

Nagroda Diament Forbesa 2021 przyznawana jest na podstawie danych KRS tym firmom, które są rentowne oraz zachowują płynność finansową. Wyróżnienia nadaje się też w oparciu o szwajcarską metodę wyceny wartości firmy. Uwzględnia się takie kryteria, jak wyniki finansowe za poszczególne lata, wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza oraz nieskazitelność prawna.

Szczegółowy raport Diament Forbesa 2021 wraz z listą firm ukaże się w lutowym wydaniu magazynu. Będzie dostępny także na oficjalnej stronie internetowej. Z okazji wręczania dyplomów zaplanowano także uroczystą galę. Cieszymy się z tak zaszczytnego wyróżnienia, jakim bez wątpienia jest nagroda Diamenty Forbesa.

Nagroda prestiżowa Diament Forbesa 2021 dla ABM

« Powrót