Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Popychacze sklepowe – sposób na poprawną ekspozycję produktów

odsłon: 451

Popychacze sklepowe – sposób na poprawną ekspozycję produktów

17-01-2024

Zastanawiasz się co zrobić, aby towar w Twoim sklepie był zawsze odpowiednio wyeksponowany? Rozważ zastosowanie popychaczy sklepowych!  To dodatki na półki, które zapewniają nienaganną prezentację produktów. Usprawniają zarządzanie produktami w sklepie, wprowadzają porządek na półkach i zapewniają poprawne eksponowanie towaru.

Kiedy w sklepie panuje większy ruch, pracownicy mają mniej czasu na doglądanie stanu półek. Wtedy niezastąpieni okazują się dyskretni pomocnicy – popychacze sklepowe na półkę. To niewielkie, ale skuteczne dodatki, które odciążają personel sklepu. Dzięki nim pracownicy mogą skupić się na innych zadaniach.

Popychacze znajdują zastosowanie zwłaszcza w przypadku produktów szybko zbywalnych (FMCG). Są przeznaczone na drobne i lekkie produkty. Doskonale sprawdzają się między innymi w sklepach spożywczych. Wyeksponują niewielkie artykuły spożywcze: słodycze, przekąski czy herbaty. Są też przydatne w drogeriach, sklepach z bielizną i innych branżach, gdzie sprzedawane są drobne produkty.

Jak działa popychacz sklepowy? Po wyciągnięciu produktu przez Klienta popychacz delikatnie wypycha kolejny artykuł. Produkty gładko przesuwają się po szynie popychacza, kierując się w stronę krawędzi półki. Znika więc problem pustych przestrzeni. Towar jest poprawnie wyeksponowany i dostępny dla Klientów. Nawet przy małej ilości produktów regały wyglądają na zapełnione.

Co ważne, pracownicy nie muszą już ciągle doglądać półek. Wystarczy dokładanie towaru, gdy jego ilość na półce zbliża się do minimum.

Przydatnym dodatkiem do popychaczy są przegrody do półki łamane. Wyraźnie oddzielają produkty od siebie, co porządkuje przestrzeń. Gwarantują też lepsze wykorzystanie przestrzeni na półce. Dzięki nim produkty są zawsze równo ułożone. W rezultacie każdy centymetr na półce jest właściwie zagospodarowany.

Proponujemy komplety i zestawy popychaczy na półkę. U nas znajdziesz także poszczególne elementy: listwy z taśmą samoprzylepną, przegrody, element popychający.

Podsumowując, popychacze sklepowe to niewielkie akcesoria montowane na półkach regałów, które pomagają we właściwej prezentacji produktów. Stosując je w sklepie, zapewnimy porządek na półkach, a produkty będą lepiej widoczne.

Zobacz, jak wygląda korzystanie z popychaczy:

System popychaczy sklepowych | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria