Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Popychacz produktów – sposób na prawidłową ekspozycję

odsłon: 34

Popychacz produktów – sposób na prawidłową ekspozycję

13-10-2021

Popychacz produktów to dodatek na półkę, który zapewnia właściwą ekspozycję produktów w sklepach. Sprzedawca sięga po produkt, a kolejny artykuł automatycznie wysuwa się na przód półki. Dzięki popychaczom mamy pewność, że produkty są zawsze odpowiednio wyeksponowane i widoczne dla Klientów.

Popychaczy użyjemy, prezentując różnorodny towar – artykuły spożywcze w opakowaniach (budynie, galaretki), słodycze (batony, czekolady) czy kosmetyki (farby do włosów). Popychacz do produktów to także świetny ekspozytor na papierosy.

Artykuły tytoniowe mieszczą się w sklepach zwykle tuż nad kasą. Z uwagi na charakter produktów, dostęp do nich ma z reguły wyłącznie sprzedawca. Praca na stanowisku kasowym wymaga sprawnej obsługi Klienta, dlatego warto stosować pomocnicze akcesoria, takie jak popychacz. Do ekspozycji papierosów świetnie nadają się popychacze wypychające produkty na przód półki. Dzięki temu opakowania prezentują się estetycznie i są zawsze poukładane.

Komplet popychaczy do zamontowania na półce regału składa się z 14 popychaczy, 13 przegród oddzielających produkty i listew przyklejanych do półki. Montaż popychaczy na półce jest prosty i szybki. Przegrodę, która oddziela produkty od siebie, możemy dopasować do głębokości naszej półki. Przegroda łamana ma bowiem nacięcia, które wystarczy złamać. W ten sposób odpowiednio skrócimy przegrodę. Jeśli natomiast potrzebujemy mniejszej liczby popychaczy, niż oferują nam gotowe komplety, możemy zakupić pojedyncze sztuki.

Polecamy także regały sklepowe z kompletem popychaczy, takie jak przyścienny regał na papierosy Regał ten sprawdzi się jako wyposażenie sklepów spożywczych i monopolowych. Popychacze do produktów umieściliśmy na górnych półkach regału papierosowego. Natomiast niższe półki służą do ekspozycji akcesoriów tytoniowych (filtry, bibułki, gilzy) oraz alkoholi. Dostępne są regały w wysokości 210 lub 230 centymetrów, w kolorze białym lub antracytowym. Możemy wybrać także wersję regału z lustrem hartowanym umieszczonym na ściance tylnej. Lustro to element ozdobny, wywołujący efekt obfitości towarowej, a także powiększający optycznie pomieszczenie.

Popychacz produktów zapewnia atrakcyjną ekspozycję towaru.

Zobacz popychacze i regały papierosowe na stronie ABM.

 

« Powrót

Galeria