Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Panele ścienne MDF z kolekcji NUT – zalety rozwiązania

odsłon: 251

Panele ścienne MDF z kolekcji NUT – zalety rozwiązania

08-11-2023

Polecamy panele ścienne MDF, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu! To świetny sposób na zwiększenie przestrzeni do ekspozycji asortymentu. Dlatego też panele ścienne doskonale sprawdzają się w przypadku sklepów o niewielkim metrażu. Zwłaszcza gdy nie mamy możliwości umieszczenia w sklepie tradycyjnych regałów.

Mamy świetną wiadomość! Zoptymalizowaliśmy koszty wysyłki paneli,  aby zaproponować jeszcze korzystniejszą ofertę.  Teraz koszt dostawy wybranych paneli zaczyna się już od 80 złotych, z wysyłką już w 48 godzin!

Za pomocą paneli wyeksponujemy dowolny asortyment. Na przykład odzież, obuwie, galanterię, telefony.

Oto przykładowe rodzaje sklepów, w których sprawdzą się panele:
– odzieżowe,
– z bielizną,
– obuwnicze,
– sportowe,
– dziecięce.

W naszym sklepie internetowym dostępne są panele pionowe lub poziome. Oferujemy panele w różnych wersjach: panele z samymi wkładkami, panele bez wkładek, gotowe moduły z zawieszkami.

Wymiary paneli z systemu NUT:
Panele poziome: wysokość 92,7 cm, szerokość 200 cm
Panele pionowe: wysokość 200 cm, szerokość 92,7 cm

Panele sklepowe NUT  montujemy bezpośrednio do ściany lub też do konstrukcji nośnych z systemu (listwy, nogi). Możliwe jest zagospodarowanie fragmentu ściany lub łączenie paneli w ciągi i zabudowa całych powierzchni ścian. Dlatego też panele w standardowej wersji nie zawierają okleiny po bokach.

Panele możemy łączyć ze sobą, montując jeden panel nad drugim lub też obok siebie. Pamiętajmy, że muszą być połączone ze sobą bardzo dokładnie, aby można było wsunąć na nie zawieszki i półki.

Każdy panel MDF zawiera frezy, czyli zagłębienia przeznaczone na wkładki aluminiowe. To właśnie we wkładkach umieszczamy zawieszki na panel zapewniające zróżnicowany sposób prezentacji towaru.

Na panelach możemy umieścić znaczną ilość zawieszek sklepowych, o różnym kształcie i długości. Rodzaj haczyków dobieramy w zależności od ciężaru i wielkości produktów.  Możemy wybierać spośród haczyków pojedynczych, podwójnych, zawieszek z kulkami oddzielającymi produkty lub o łukowym kształcie. Dostępne są też specjalne zawieszki przeznaczone na czapki lub piłki. Z kolei do prezentacji odzieży idealnie nadają się ramiona wiszące. Na drobne produkty polecamy kosze na panel. A do prezentacji obuwia, galanterii czy też telefonów – półki z pleksi.

Zaletą stosowania paneli jest łatwość w zmianie ekspozycji. Wystarczy przesunąć zawieszki, aby wyznaczyć miejsce na produkty o większych gabarytach. Prosta jest także zmiana zawieszek. Zarówno demontaż, jak i nałożenie na panel trwa dosłownie moment.

Panele dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu dopasujemy je do wystroju sklepu. Na przykład panel pionowy NUT z wkładkami aluminiowymi oferujemy w kolorze białym, czarnym, popielatym i klonu naturalnego.

Sprawdź panele do sklepu z kolekcji NUT: https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-nut

Wybór paneli ściennych MDF w ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria