Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Nowa hala produkcyjna już otwarta!

odsłon: 845

Nowa hala produkcyjna już otwarta!

17-07-2023

Informujemy o uroczystym otwarciu największej inwestycji w historii naszej firmy – nowej hali produkcyjnej! To wielki dzień dla wszystkich osób tworzących ABM!

Dziś, 17 lipca 2023 roku, rozpoczynamy kolejny etap rozwoju firmy. Ten ważny moment świętujemy dokładnie w 6. rocznicę otwarcia naszej siedziby przy Dobrym Początku!

Wydarzenie rozpoczęło się dokładnie o godzinie 14:00. To nie przypadek – właśnie o tej porze następuje zmiana TEAMU Produkcji.

Uroczystość zapoczątkowaliśmy powitaniem zaproszonych Gości, w tym osób z długoletnim wkładem w rozwój firmy. Następnie przyszedł czas na poznanie się i integrację pracowników. Do tej pory zespoły pracowały w dwóch różnych miejscach – teraz odległość nie jest już przeszkodą.

Nadszedł uroczysty moment – oficjalne wciągnięcie sześciu flag na maszt przez nasz poczet sztandarowy. Flagi, które na czas budowy zostały zdjęte, teraz wróciły na swoje miejsce. Następnie wraz z pierwszymi dźwiękami muzyki nastąpiło przecięcie wstęgi. Ceremonię przeprowadziły osoby zaangażowane w budowę hali i w przeniesienie zakładów produkcyjnych. Zwieńczeniem wydarzenia było zwiedzanie nowej hali i piknik.

Nowa inwestycja wiąże się z kolejnym etapem rozwoju firmy. W nowej przestrzeni powstała nowoczesna linia produkcyjna wraz z przestronnym magazynem i częścią biurową. W budynku znajdzie się również duża sala konferencyjna, gdzie będą odbywały się spotkania oraz szkolenia. Pomieszczenia są rozmieszczone na dwóch kondygnacjach, na powierzchni liczącej 8000 m². Atutem lokalizacji jest bliskość drogi ekspresowej S7 i autostrady A4.

Nowa hala produkcyjna ABM | Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria