Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Osłony ochronne do biur i sklepów

odsłon: 160

Osłony ochronne do biur i sklepów

09-10-2020

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoim pracownikom i Klientom, warto wykorzystać wszelkie możliwe sposoby na ich ochronę. Oferujemy w tym celu m.in. osłony plexi zarówno wolnostojące jak i wiszące oraz uchwyty do osłon na biurko.

Osłona na biurko do zamontowania na blacie biurka lub stołu — lekka i stabilna konstrukcja. Może ona zostać wypełniona pleksi lub szkłem. Jest to fizyczna bariera, która zatrzymuje wirusy i zapobiega ich rozprzestrzenianiu.

Alternatywą dla osłony montowanej do blatu jest osłona ochronna wolnostojąca. Oferujemy uchwyty wolnostojące, które sprawdzą się przy konieczności wydzielenia stref w sklepie lub biurze. Dzięki temu możliwe jest łatwe i szybkie ograniczenie dostępu do niektórych przestrzeni. Można także z ich pomocą wyznaczyć ścieżkę zakupową i kierunek poruszania się po sklepie. To pozwala lepiej zorganizować pracę.

W stałej sprzedaży posiadamy metalowe uchwyty. Sprzedawane są one w kompletach. Do wydzielania przestrzeni polecamy szkło hartowane.

Oferujemy także  osłony plexi. To lekka zabudowa z przezroczystego pleksi. Można je stosować wszędzie tam, gdzie chcemy wydzielić strefy. Wystarczy ją postawić na ladzie lub na biurku. Konstrukcja jest oparta na dwóch stabilnych elementach z plexi.

Zapraszamy do naszego katalogu produktów ochrony. Oferujemy m.in. stojaki na płyny do dezynfekcji, płyny do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, maseczki, przyłbice. Dzięki połączeniu kilku sposobów ochrony możliwe jest zmaksymalizowanie działań i skuteczna walka z wirusem

Osłony ochronne zwiększające bezpieczeństwo w biurze i sklepie

 

« Powrót