Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Nr 12/2004 * Legalne Podglądanie Klientów w Sklepie


Artykuł: Legalne podglądanie Klientów w sklepach

 
"LUSTRA Aby zabezpieczyć się przed kradzieżami w sklepie, coraz więcej właścicieli decyduje się na montaż kamer. A czy tradycyjne lustra zdają egzamin?

 

[...]W ofercie firmy ABM można znaleźć lustra szklane oraz lustra akrylowe.

 

Lustra szklane są o średnicach 52,5 cm, 60 cm, 65 cm w cenach (netto) odpowiednio: 110 zł oraz 160 zł. Są one w ciągłej sprzedaży.

 

Na zamówienie są robione lustra o średnicy 40 cm i kosztują 105 zł netto. Lustra sferyczne akrylowe są dostępne o następujących średnicach: 40 cm, 60 cm oraz 70 cm. Ich ceny netto to: 165 zł, 260 zł oraz 410 zł. Na zamówienie dostępne są również lustra w kształcie 1/2 kuli z akrylu o średnicy 80 cm w cenie netto 450 zł. Elementy wykończeniowe luster są w kolorze czarnym. Lustra te znajdują zastosowanie w sklepach samoobsługowych w celu zwiększenia widoczności w sklepie, zwłaszcza w miejscach przysłoniętych np. chłodniami lub regałami, stojakami, tam, gdzie klient jest niewidoczny lub słabiej widoczny przez personel obsługujący. Najczęściej zamawiane przez właścicieli sklepów lustra to te o średnicy 50 cm oraz 60 cm. Lustra sferyczne szklane podklejane są folią, która zabezpiecza je w razie stłuczenia przed rozbiciem się na małe kawałki, które mogłyby poranić personel bądź klientów. Ramy luster wykonywane są z metalu. Zarówno lustra szklane, jak i akrylowe mają metalowy uchwyt umożliwiający regulację w pionie i w poziomie, mocowany do ściany za pomocą kołków rozporowych.”


DETAL DZISIAJ  NETWORK nr 12, 1 lipca 2004r, str. 18 - Maja Święcka

« Powrót