Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Regał na warzywa w nowej odsłonie

odsłon: 296

Regał na warzywa w nowej odsłonie

26-06-2019

Zarówno w małych sklepach, jak i hipermarketach można kupić warzywa lub owoce. Aby odpowiednio eksponować te produkty, nieodzowne są specjalistyczne regały na warzywa i owoce. Przedstawiamy Państwu regał warzywny ABM w najnowszej wersji.

Ten regał na warzywa dedykujemy dla małych i średnich sklepów. Wyróżnikiem tej serii mebli jest stabilna konstrukcja metalowa w kolorze antracyt (RAL 7016). Kolorystyka regału staje się idealnym tłem dla kolorowych warzyw i owoców.

Produkujemy regały warzywne na bazie regału metalowego. Wszystkie elementy regału metalowego malowane są proszkowo. Dzięki temu gwarantujemy wyjątkową trwałość naszego produktu. Dodatkowo zapewniamy Państwu duży udźwig regału metalowego, który jest wręcz nieodzowny na stoisku z warzywami.

Regał sklepowy warzywny przeznaczony jest na skrzynki o wymiarach 40 x 30 lub 60 x 40 cm. Ten wymiar skrzynki plastikowej jest najbardziej popularny wśród sprzedawców warzyw i owoców. Jest to ogromnym ułatwieniem dla personelu, ponieważ nie trzeba rozładowywać i przekładać warzyw i owoców. Możemy umieścić całą skrzynkę z jarzynami od razu na regale.

Regał standardowo oferujemy z podświetlanym panelem reklamowym. Dzięki  reklamie wizualnej skutecznie zachęcamy Klienta do zakupu w sklepie lub na stoisku. Na podświetlonym cokole możemy umieścić napis np. WARZYWA OWOCE  lub wydrukować wybrane zdjęcie.

Przy wyposażeniu stoiska warzywnego niezwykle ważne jest odpowiednie jego zaaranżowanie. Oprócz wyboru odpowiedniego regału powinniśmy także pamiętać o kilku zasadach ekspozycji warzyw i owoców. Wykorzystujemy je w sklepach, ponieważ są niezwykle skuteczne i działają na decyzje zakupowe Klientów.

Możemy wśród nich wyróżnić 3 najważniejsze zasady:

  •   odpowiednie oświetlenie (najlepiej białe, podkreślające naturalne kolory owoców i warzyw),
  •   podział produktów na rodzaje (warzywa z ziemi, strączkowe, jedzone na surowo itd.),
  • wykorzystanie luster, które stwarzają wrażenie obfitości.W ABM proponujemy kompleksowe wyposażenie sklepu o dowolnej powierzchni. Wyposażamy zarówno małe warzywniaki, jak i osiedlowe sklepiki. Nasze meble sklepowe idealnie sprawdza się także w wielkogabarytowych sklepach oraz marketach.

Regał na warzywa jest w stałej sprzedaży - zapraszamy do naszego sklepu internetowego .https://wyposazamysklepy.pl/regal-metalowy-warzywny

Regał na warzywa i owoce - ABM SA Wyposażenie Sklepów

Regał warzywny

« Powrót