Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Nowoczesny sprzęt w nowoczesnym wnętrzu

odsłon: 339

Nowoczesny sprzęt w nowoczesnym wnętrzu

24-07-2018

Wyposażenie sklepu AGD i RTV daje duże pole do popisu dla projektanta. Można w takim sklepie wykorzystać wiele ciekawych rozwiązań logistycznych i funkcjonalnych.

Nasza realizacja pokazuje, że można w sposób logiczny i przemyślany rozplanować wyposażenie sklepu dowolnej branży. Przede wszystkim ważne jest, aby podzielony był na konkretne działy. Klient będzie mógł sprawniej poruszać się wewnątrz sklepu i szybciej znajdzie towar, który go interesuje.

Specjalne rozwiązania, jakimi są regały i panele z zawieszkami, pozwalają na rozmieszczenie mniejszych, wiszących produktów. W ten sposób można w przystępny sposób umieścić na regale np. suszarki do włosów i inny tego typu sprzęt.
Mniejsze produkty zostały umieszczone w koszach. Z kolei większe, na przykład roboty kuchenne, monitory czy żelazka, ustawione na regałach. Zostały one specjalnie oznaczone dopuszczalnym ciężarem, jaki może się na nich znaleźć. Dodatkowo Klient może dokładnie zapoznać się z produktami i umieszczonymi na plastikowych listwach opisami i cenami.
Strefa obsługi Klienta została zaprojektowana w kolorach niebieskim z dodatkiem czerwieni i bieli. Dzięki temu miejsce jest przyjazne dla Klientów. Daje poczucie, że mogą w każdej chwili poprosić o pomoc wykwalifikowanego specjalistę.

Realizacja zrealizowana przez ABM Dobry Początek 6
 

« Powrót

Galeria