Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Nowoczesne wyposażenie stoiska z wędlinami

odsłon: 73

Nowoczesne wyposażenie stoiska z wędlinami

09-06-2021

Klienci wybierają wyroby tradycyjne ze względu na wyśmienity smak, wysoką jakość naturalnych produktów, korzystny wpływ na zdrowie i chęć wspierania polskiej gospodarki. Wyposażenie sklepu mięsnego może zgrabnie łączyć nowoczesny styl z elementami nawiązującymi do tradycji. Salon ABM w Tarnowie wykonał projekt i montaż wyspy w galerii handlowej dla sklepu z naturalnymi wędlinami.

Sklep z wędlinami tradycyjnymi mieści się w największym centrum handlowym w Tarnowie, blisko autostrady oraz obwodnicy. Atrakcyjna lokalizacja oraz liczne marki przyciągają do galerii tłumy Klientów. Z tego powodu to wymarzone miejsce na prowadzenie działalności. Tam właśnie swoje stanowisko ma sklep z naturalnymi wyrobami regionalnymi – wędlinami, przetworami, nabiałem i garmażerią.

Działając w galerii handlowej od 2012 roku, firma postanowiła zmienić wygląd na bardziej nowoczesny. Projekt wykonaliśmy, mając na uwadze dotychczasowe rozmieszczenie podstawowych elementów wyposażenia i instalacji.

Zdecydowaliśmy się na wykonanie wyspy z profilu stalowego lakierowanego proszkowo na kolor czarny. Drugim wyróżniającym się materiałem była natomiast biała płyta meblowa. Tradycyjny, regionalny charakter nadały stoisku drewniane akcenty. Są to przesłony z litego drewna zamontowane na bokach, półki na przetwory wykonane z klejonki oraz hasło z liter z sklejki. Natomiast w celach dekoracyjnych na górze stoiska zamontowaliśmy białą, lakierowaną siatkę.

Wyposażenie sklepu z wędlinami musi też uwzględniać meble chłodnicze. Przeszklona witryna chłodnicza stanęła na froncie wyspy. Świeże, soczyste wędliny widoczne zza szyby zapraszają Klientów do odwiedzenia stoiska. Do krojenia wędlin służą krajalnice ustawione na stole obok dwóch zlewów, niezbędnych do pracy zgodnie z przepisami.

Stanowisko kasowe wyposażyliśmy w ladę z wagą sklepową oraz szufladą kasową. Zadbaliśmy też o dodatkowe wyróżnienie marki, montując logo na froncie lady. Tuż nad stanowiskiem zamontowaliśmy również żaluzję aluminiową zamykaną na klucz.

Wyposażenie stoiska wędliniarskiego

Stoisko w galerii handlowej, która nawiązuje wyglądem do naszej branży, sprawia, że stoisko handlowe wyróżnia się wśród innych sklepów.

« Powrót

Galeria