Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Nowe manekiny sklepowe w ofercie ABM

odsłon: 333

Nowe manekiny sklepowe w ofercie ABM

07-08-2019

Kilkanaście nowych modeli manekinów sklepowych w ofercie ABM. Wśród nich manekiny wystawowe męskie, damskie i dziecięce w kolorach cielistym, białym i czarnym. W opcjach błyszczącej oraz matowej. Zapraszamy do zakupów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą manekinów sklepowych. Wszystkie z nich idealnie nadają się do sklepów odzieżowych, konfekcyjnych, sportowych, bieliźniarskich. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, solidne i estetyczne.

Ofertę manekinów wzbogaciliśmy o manekiny damskie i manekiny męskie w kolorach białym lub czarnym w opcji błyszczącej albo matowej. Ich gładkie twarze i proste sylwetki to wybór dla osób ceniących sobie minimalizm. Istotną cechą niektórych z nich jest możliwość obracania głowy w dowolną stronę. Do wyboru manekiny z sylwetką prostą lub z ręką opartą na biodrze.

Manekiny cieliste z kolei posiadają makijaż oraz ufryzowanie, co nadaje im naturalny i autentyczny wygląd. W ofercie zarówno manekiny damskie i męskie, jak i dziecięce. Manekin damski obie ręce ma oparte na biodrach. Manekiny dziecięce: dziewczynka rękę uniesioną przy twarzy, chłopiec ręce za plecami. Te charakterystyczne pozycje pozwalają na zupełnie inne, bardziej naturalne eksponowanie odzieży.

Wszystkie manekiny mają solidne mocowanie do łydki. Niektóre z nich do łydki oraz stopy. Podstawy ze szkła hartowanego zapewniają wysoką estetykę ekspozycji oraz stabilność manekinów.

UWAGA: promocja na wybrane manekiny sklepowe do 30.09.2019. Zapraszamy do zakupu manekinów w naszym e-sklepie

 

Nowe manekiny wystawowe  w ofercie ABM Wyposażenie Sklepów.

« Powrót