Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Metkownice w super cenie

odsłon: 111

Metkownice w super cenie

30-07-2020

Mogłoby się wydawać, że metkownica sklepowa to już zupełnie zapomniany i nieprzydatny gadżet w sklepie. Okazuje się jednak, że jest inaczej. Być może oznaczanie produktów cenami za jej pomocą nie jest tak wygodne, w dodatku można znaleźć wiele mniej czasochłonnych rozwiązań. Ale metkownicę możesz wykorzystać na wiele sposobów!

Z pomocą metkownicy można oznaczyć odzież, jeśli zależy nam na wyraźnym informowaniu o rozmiarze lub składzie. Metkownice igłowe – niezwykle delikatne – nadadzą się nawet do jedwabiu i podobnych, cienkich tkanin. To rozwiązanie nie tylko do sklepów, ale na przykład pracowni krawieckich lub atelier projektantów.

Innym wykorzystaniem metkownic może być użycie ich w restauracjach lub firmach cateringowych, aby dokładnie zaznaczyć datę produkcji, pakowania albo przydatności do spożycia. W ten sposób można też oznaczać towar w sklepie spożywczym. Na przykład, jeśli produkt ma krótki termin przydatności – chleb, świeże surówki itp.

Co najważniejsze, metkownica to bardzo tanie rozwiązanie! U nas znajdziesz je już za kilkanaście złotych. To niewielki koszt za to, jak możesz ułatwić sobie i obsłudze Twojego sklepu lub lokalu pracę. Zapraszamy do zakupów!

Metkownice w super cenie | ABM Wyposażenie

« Powrót