Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Metkownica – niewielkie urządzenie przydatne w sklepie

odsłon: 99

Metkownica – niewielkie urządzenie przydatne w sklepie

06-07-2021

Metkownica to lekkie urządzenie służące do oznaczania towarów. Na etykiecie umieścimy cenę, kod i znaki specjalne. Metkownica rzędowa służy do przyklejania etykiet na produkty różnego rodzaju. Natomiast metkownica igłowa pozwala przypinać etykiety za pomocą plastikowych łączników.

Metkownica rzędowa dostępna jest w wersji jednorzędowej, dwurzędowej oraz trzyrzędowej. Nazwy te oznaczają ilość rzędów, na których drukowane są znaki. Do działania metkownicy rzędowej niezbędna jest też taśma do metkownicy oraz wałki tuszujące. Za pomocą pokrętła ustawiamy znaki, które mają być umieszczone na metce. Wystarczy przyłożyć metkownicę do towaru i nacisnąć rączkę. Gotowe! Towar został ometkowany w kilka sekund.

Metkownica igłowa, czyli metkownica do ubrań, działa natomiast trochę inaczej. Umożliwia przypinanie gotowych etykiet, na przykład z nazwą marki i kodem kreskowym. Rozróżniamy dwie rodzaje metkownic igłowych – standardowe oraz do ubrań z jedwabiu. Cienkie tkaniny są delikatne, dlatego do metkowania używa się cieńszych igieł. Do metkowania potrzebujemy wcześniej wydrukowanych etykiet lub kartonowych cenówek uzupełnionych ręcznie.

W przypadku metkownicy igłowej potrzebować będziemy też igieł oraz łączników do urządzeń igłowych. Wyróżniamy igły standardowe oraz cienkie, służące do metkowania ubrań z jedwabiu. Z kolei łączniki mogą mieć też zakończenia w formie haczyków. Umożliwiają one zawieszanie drobnego towaru.

W naszej ofercie dostępne są metkownice produkcji ABM oraz włoskich firm Printex i Blitz. Cechuje je wyraźny druk o wysokiej trwałości i wygodna obsługa. Oprócz liter i cyfr dają możliwość stosowania skrótów. Są to skróty jednostek monetarnych – grosza, złotego i euro. Niektóre modele metkownic oferują także wstawienie znaku procentu i kilograma. Metkownice rzędowe dostępne są w różnej kolorystyce – seledynowej, czerwonej, niebieskiej i czarnej. Z kolei metkownice igłowe – w biało–niebieskiej i biało–fioletowej. Etykiety z kolei dostępne są w białych, ale i jaskrawych, żywych kolorach. Dzięki temu są lepiej widoczne dla Klientów.

Metkownice znanych firm gwarantują długi czas użytkowania i bezawaryjne działanie. Zobacz nasze metkownice.

Metkownica urządzenie przydatne w sklepie

« Powrót