Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Wykonaliśmy medale na Międzynarodowe Mistrzostwa Cheerleaders!

odsłon: 130

Wykonaliśmy medale na Międzynarodowe Mistrzostwa Cheerleaders!

19-03-2024

Z dumą informujemy, że w naszym Zakładzie Produkcyjnym powstały medale sportowe z okazji  Międzynarodowych Mistrzostw Cheerleaders 2024! Wyróżnienia zawisły na dumnych piersiach zawodników. Gratulujemy zwycięzcom turnieju!!!

Jesteśmy sponsorem  metalowych  medali, które otrzymali zawodnicy! Wykonaliśmy je w złotym kolorze. Na medalach znajdują się precyzyjnie wycięte elementy: postać cheerleaderki, hasło, miejsce oraz rok turnieju.

W organizację wydarzenia zaangażowała się nasza pracownica i jej córka. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tę inicjatywę! Zwłaszcza że udzielamy się jako wolontariusze. Chętnie wspieramy ludzi z pasją - zarówno dorosłych, jak i dzieci.

W ABM tworzymy personalizowane medale na zamówienie! Proponujemy medale okolicznościowe, sportowe i biznesowe. Wykonujemy medale metalowe o dowolnych kształtach i wymiarach. Wzory na medalach tworzymy za pomocą nowoczesnych laserów do obróbki metalu. Oferujemy też możliwość zamówienia wstążek do medali.
Zapraszamy do kontaktu: medale@abm.com.pl, tel. +48 667 004 622

Międzynarodowe Mistrzostwa Cheerleaders są częścią Grand Prix Polski i odbywają się co roku w Krakowie.
W 13. edycji (w sobotę 9 marca) wzięło udział blisko 700 zawodników! Zespoły cheerleaders wystąpiły w Hali Widowiskowo-Sportowej Suche Stawy. Podziwialiśmy zespoły z Polski i z zagranicy. Uczestnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych.

Wydarzenie rozpoczęło się od pokazu grupy Cheerleaders Kraków, która ma na koncie sukcesy w kraju i na świecie. Następnie zachwycaliśmy się umiejętnościami zawodników podczas zmagań turniejowych. Efektowne choreografie taneczno-sportowe i znakomite akrobacje powietrzne zagwarantowały niezapomniane wrażenia! Dopełnieniem występów były olśniewające stroje zawodników.

Uczestnicy rywalizowali w dywizjach:
Performance Cheer (w tym freestyle, jazz)
Cheer
Pom Dance Elite
Pom Dance Premier

W każdej konkurencji obowiązują charakterystyczne figury i elementy. Takie jak na przykład stunt (podnoszenie jednego zawodnika), arm motion (ustawienie rąk w różnych pozycjach) czy używanie pomponów.

Choreografie cheerleaders zawierają elementy tańca, gimnastyki i akrobacji. To nie tylko forma kibicowania drużynom, ale i osobna dyscyplina sportowa! Czy wiedzieliście, że to sport olimpijski? W 2016 roku Międzynarodowy Komitet Olimpijski zdecydował o włączeniu cheerleadingu do dyscyplin Igrzysk!

Choć cheerleading jest kojarzony głównie z kobietami, to za propagatora tego sportu uznaje się studenta Thomasa Peeblesa. W 1884 roku zaangażował kolegów do kibicowania drużynie futbolowej. Pierwsze zespoły występowały jedynie w męskim składzie. Kobiety aż do końca XIX wieku nie były aktywne w  świecie sportu. Wynikało to ze społecznych ograniczeń. Sytuacja zmieniła się dopiero podczas II wojny światowej. Na szczęście dziś możemy podziwiać grupy cheerleaders, w których występują zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Medale sportowe dla cheerleaders | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria