Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Meble z technorattanu nie tylko do ogrodu

odsłon: 152

 Meble z technorattanu nie tylko do ogrodu

28-04-2021

Technorattan, zwany również polirattanem, to syntetyczny odpowiednik rattanu. Zarówno rattan, jak i technorattan są chętnie używane do produkcji mebli ogrodowych. Łatwo poznamy je po charakterystycznej plecionce i strukturze przypominającej wiklinę. Meble z technorattanu mają też wszechstronne zastosowanie. Wyroby polirattanowe sprawdza się zarówno na balkonie, tarasie, jak i we wnętrzach sklepowych.

Pierwsze wiosenne dni sprawiają, że chętnie przebywamy na świeżym powietrzu. Wybierając się na rowerowe przejażdżki czy długie spacery, warto zrobić przerwę na odpoczynek. Doskonałym pomysłem na długi weekend będzie zorganizowanie pikniku na pachnącej trawie. Podziwiając naturę, możemy cieszyć się świeżymi owocami i warzywami.

Co będzie nam potrzebne? Z pewnością kosz piknikowy zamykany, w którym zmieścimy wszystkie smakołyki. Na początek wybierzmy chrupiące pieczywo, ser i pomidory. Z kolei na deser warto też sięgnąć po suszone owoce, truskawki z pierwszych zbiorów w sezonie i orzeźwiający sok. Pojemny kosz z polirattanu wyposażony w uchwyt i zamykane klapki bezpiecznie przetransportuje piknikowe specjały. Dodatkowo kosz z tego materiału łatwo jest doczyścić. Mała podatność na przebarwienia sprawia, że kosz długo utrzymuje pierwotny wygląd. Te cechy sprawiają, że nadaje się doskonale na wypady poza domem.

Meble z technorattanu okazują się ciekawą propozycją nie tylko do ogrodu i na wycieczkę. Równie dobrze sprawdzają się jako wyposażenie sklepów spożywczych i warzywniczych. Przykładem są stojące kosze na owoce i warzywa z ozdobnym splotem. Kosze te oferujemy w ciemnobrązowym kolorze. Górna część kosza pozwala na ekspozycję świeżego towaru. Technorattanowe wyroby są uzupełnieniem wyposażenia dla działów warzywniczo-owocowych w sklepach spożywczych, a także samodzielnych sklepów warzywniczych.

Zestaw koszy kwadratowych i okrągłych dostępny jest już teraz w promocyjnej cenie. Zestaw uwzględnia dwa kosze – kosz niski i kosz wysoki. Mogą być one używane oddzielnie lub razem, w dwóch różnych konfiguracjach.

Polecamy kosz piknikowy, a także zestawy koszy na owoce i warzywa – dostępne w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie.

Zobacz pełną ofertę wyrobów z technorattanu - dostępne od ręki.

« Powrót

Galeria