Wyposażenie Sklepów
Meble sklepowe dla branży IT, elektroniki i AGD

21-03-2017
Regały sklepowe metalowe ze wzmocnionymi półkami na cięższe produkty – odkurzacze, sprzęt audio i video, roboty kuchenne, żelazka i czajniki, zamykane na klucz witryny sklepowe na produkty o dużej wartości – dyski czy akcesoria elektroniczne,
lady i panele NUT z zawieszkami na produkty w blistrach to podstawowe wyposażenie tego sklepu.
Kolejna realizacja dla sieci sklepów branży IT, sprzętu AGD i urządzeń elektronicznych została zakończona. Wysoki standard produkowanych mebli sprawia, że sieci handlowe chętnie zamawiają u nas wyposażenie swoich placówek handlowych. To w pierwszej kolejności meble systemowe ale działający pod marką ABM zakład produkcyjny realizuje także meble na zamówienie, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie wyposażenia do konkretnych pomieszczeń.
Regały metalowe wyposażono również w pojemne szafki na zapasy magazynowe, uchwyty specjalne na monitory i laptopy, czy szklane gabloty montowane w miejsce półek na regałach gondolach sklepowych. Sklep jest przestronny i wygodny dla użytkowników i obsługi – wszystko jest pod ręką, a szerokie przejścia między regałami gwarantują wygodę dokonywania zakupów. Realizacja ABM Gromadzka.
Meble sklepowe dla branży IT, elektroniki i AGD - Wyposażenie Sklepów
Galeria