Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Meble drewniane – kolekcja FENIKS do 67% taniej

odsłon: 101

Meble drewniane – kolekcja FENIKS do 67% taniej

29-09-2021

Już teraz w naszych sklepach ruszyła jesienna wyprzedaż obejmująca wybrane meble drewniane z kolekcji FENIKS. Elementy tego systemu odzieżowego są wykonane z cennego drewna paulownia. To drewno wysokiej jakości, charakteryzujące się lekkością, elegancką barwą i ozdobnymi słojami.

Z tego powodu meble FENIKS polecamy szczególnie jako wyposażenie sklepu odzieżowego.

Meble z drewna zachwycają nas szlachetnością i naturalnym wyglądem. Drewno paulownia to surowiec wysokiej jakości, dlatego świetnie komponuje się z odzieżą, wywołując pozytywne skojarzenia. System FENIKS to rozwiązanie, które polecamy zarówno do przestrzeni sklepowej, jak i prywatnej. Meble drewniane z drewna tlenowego prezentują się bowiem elegancko w sklepie odzieżowym i domowej garderobie.

Drewno paulownia cechuje się delikatnym kolorem, który można opisać jako jasny brąz wpadający w odcień miodowy. Ten szybko rosnący gatunek drewna jest bezpieczny pod względem zagrożenia wywołania pożaru, ponieważ cechuje się wysoką odpornością na ogień. To drewno odporne i wytrzymałe. W końcu nie bez powodu paulownię określa się mianem aluminium wśród drewna.

Podstawowy element systemu to naścienny regał drewniany, dostępny w różnej konfiguracji  drewnianych półek, metalowych ramion i zawieszek sklepowych. Elementy, na których zawieszana jest odzież, zamontowaliśmy na chromowanych listwach ozdobionych drewnianymi profilami. Regał możemy doposażyć w półki z drewna paulownia, dzięki którym zyskamy dodatkowe miejsce do ekspozycji produktów. Półki sklepowe dostępne są w różnych rozmiarach. Ich powierzchnia jest opalana, dzięki czemu podkreśliliśmy najpiękniejsze aspekty drewna.

Do obsługi Klientów służy natomiast lada konfekcyjna  wykonana z płyty laminowanej, której front i blat powstał z drewna paulownia.  Elementem uzupełniającym kolekcję FENIKS są kostki sklepowe. Sprawiają one, że ekspozycja ubrań i dodatków staje się ciekawsza. Kostki ekspozycyjne możemy ustawiać na podłodze lub zawieszać na ścianie. Dzięki temu, że są lekkie, z łatwością zmienimy ich ułożenie w dowolnej chwili. 

Nie zwlekaj z zakupem – promocja obowiązuje tylko do końca października!  Zdobądź drewniane meble w atrakcyjnych cenach – sprawdź ofertę ABM już teraz.


Meble drewniane
– kolekcja FENIKS od ABM do 67% taniej

 

« Powrót

Galeria