Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Meble do sklepu specjalistycznego

odsłon: 465

Meble do sklepu specjalistycznego

10-01-2018

Cieszymy się, kiedy pojawia się możliwość wyposażenia sklepu specjalistycznego. Wiemy, że uda nam się wtedy stworzyć wyjątkową aranżację przy pomocy funkcjonalnych mebli własnej produkcji.

Taki efekt stworzyliśmy w jednej z naszych ostatnich realizacji. Sklep naszego klienta oferuje profesjonalne urządzenia czyszczące wraz z akcesoriami i środki czystości. To asortyment o różnych rozmiarach i wadze. Dodatkowym wyzwaniem była stosunkowo niewielka powierzchnia sklepu. Pomimo tego udało się efektownie zaprezentować towar oraz wygospodarować miejsce biurowe i do negocjacji z klientem.

Nasze regały metalowe zdały celująco test na praktyczność. Dowodem tego jest udana ekspozycja. Spójnie łączy asortyment o różnych gabarytach, od sporych maszyn po mniejsze akcesoria i środki czystości. Towar prezentowany jest przez regały metalowe za pomocą półek, estetycznych koszy i zawieszek metalowych. W regałach zastosowano różne rodzaje pleców. Elementem wspólnym regałów przyściennych są panele oświetlenia u ich zwieńczenia. Lada została zaprojektowana specjalnie dla klienta, posiada trzy miejsca do obsługi i przestrzeń ekspozycyjną.

Wszystkie obszary sklepu łączy spójna kolorystyka. Popiel i antracyt świetnie współgra z żółtymi dodatkami. Dzięki przemyślanej koncepcji i wykorzystaniu praktyczności udało się stworzyć przyjazne wnętrze sklepu.
Realizacja ABM Dobry Początek

 

« Powrót

Galeria