Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

MEBLE DO BIURA


ABM Meble do biura

Proponujemy Państwu najwyższej jakości systemy biurowe

Idealnie wpasowują się w przestrzeń biurowo - pracowniczą. Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży - kompetentni Doradcy pomogą wybrać najlepszy asortyment a projektanci przygotują projekt i wizualizację wnętrza. Oferujemy także meble do samodzielnego montażu w wygodnych, poręcznych paczkach.
 

System Q - to uniwersalny system mebli do biura z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), przeznaczony do wyposażania biur, sekretariatów, recepcji i pokojów do pracy w mieszkaniach. Meble modułowe umożliwiają łączenie elementów w celu optymalnego wykorzystania powierzchni. W skład systemu wchodzą: szafy, szafki, biurka, kontenerki, regały biurowe, stoły konferencyjne oraz dostawki do biurek i stołów. Dobór odpowiednich modułów pozwala zaprojektować różnego typu stanowiska biurowe, a elementy dodatkowe powiększą przestrzeń użytkową i zapewnią wygodę podczas pracy i spotkań biznesowych.

system IDEA - to powiększony kompleks biurowy posiadający większą liczbę dostawek oraz różnorodne formy biurek co daje szerokie możliwości aranżacji wnętrza. Idealnie łączy funkcjonalność i elegancję rozwiązań konstrukcyjnych.

system VICTOR - to kompozycje o zaokrąglonych kształtach dające się funkcjonalnie aranżować w przestrzeni biurowej. Metalowe akcesoria i żaluzje uzupełniają stylowe wnętrze nowoczesnego biura. Charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i ergonomią.

system TORO - to kompleks mebli biurowych charakteryzujących się podwyższonym standardem. Modułowe stoły konferencyjne, dodatkowe miejsca na dokumenty i akcesoria biurowe, atrakcyjne kształty biurek stanowią o funkcjonalności i wygodzie użytkowania.
Mobilne elementy typu: szafki i stoliki umożliwiają stosowne do potrzeb zmiany w aranżacji wnętrza.

system PRIMUS - wyróżnia się wysoką jakością wykonania, bogatym wyborem biurek i dostawek, które sprostają wymaganiom nowoczesnego biura oraz znajdą zastosowanie w każdej firmie.

system R-BOX - jest interesującym rozwiązaniem dla każdego biura.
Ergonomia stanowisk pracy w połączeniu z możliwością dowolnej konfiguracji, sprawia, że system ten klasyfikuje się na najwyższym poziomie. Ponadto efektowna kolorystyka i różnorodność form dają wiele opcji w aranżacji przestrzeni biurowej.

system C-BOX - jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość mebli w rozsądnej cenie. Korpusy, fronty oraz plecy szaf i regałów wykonane są z płyty 18 mm, a grubość blatów, nóg biurek i górnych wieńców szaf wynosi 25 mm. Wieńce dolne o długości do 240 cm mogą służyć jako podstawa do stworzenia dowolnej konfiguracji poszczególnych elementów, a drzwi szklane w aluminiowych ramkach nadają szyku całej konstrukcji.

system D-BOX - to kompleks mebli pracowniczych wykonanych w zgodzie z tradycyjnym kanonem biurowym. Wszystkie szafy wyposażone są w zamki meblowe, kontenery natomiast posiadają zamki centralne. Plecy szaf wykonane są z białej płyty HDF o grubości 3mm, szuflady poszczególnych mebli wyposażono w prowadnice rolkowe. Ponadto biurka i szafy wyposażono w stopki z możliwością wypoziomowania mebla.

system K-BOX - gwarantuje praktyczną aranżację wnętrza. System ten posiada biurka z dostawkami, łącznikami oraz z 6 rodzajami blatów o grubości 25 mm zapewniającymi ekonomiczne spożytkowanie powierzchni biura. Biurka i szafy posiadają stopki z funkcją regulacji wysokości mebla. Szuflady posiadają prowadnice rolkowe, a korpusy,fronty i plecy regałów i szaf są wykonane z płyty 18 mm.

system T-BOX - gwarantuje uniwersalne kompozycje odpowiednie do wyposażenia zarówno pomieszczeń urzędów jak i nowoczesnego pokoju studenta. Standardowo wszystkie biurka i szafy posadowione są na stopkach, które dają możliwość wypoziomowania mebla, a szuflady poszczególnych mebli wyposażono w prowadnice rolkowe. W drzwiczkach mebli umieszczono pionowe, metalowe listwy ozdobne. System ten zawiera również praktyczny stolik okolicznościowy.

Krzesła biurowe - charakteryzuje je nowoczesne wzornictwo, ergonomia i wygoda w pracy oraz najwyższej jakości materiały. Obicia krzeseł wykonane z tkanin tapicerowanych lub z mikrofazy.

Szafy biurowe – metalowe, funkcjonalne meble wykonane z blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor jasnopopielaty. Idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych i socjalnych, gwarantują łatwe utrzymanie porządku i komfort użytkowania przez wiele lat. W ofercie: szafy aktowe, szafki kartotekowe, meble pracownicze - szafy BHP, szafki czteroskrytkowe i ośmioskrytkowe. Wszystkie szafy dostępne na miejscu, w bardzo dobrych cenach, w wygodnych paczkach obniżających koszty transportu, przeznaczone do samodzielnego montażu. Do zamówienia – meble metalowe w innych kolorach (beżowy, niebieski, zielony, biały, czarny, dwukolorowe) – w całości. Oferta zawiera również meble warsztatowe i regały magazynowe.

ABM meble biurowe Q Meble biurowe idea Meble biurowe viktorMeble biurowe toroMeble biurowe primusMeble biurowe r-boxMeble biurowe c-boxMeble biurowe d-boxMeble biurowe k-boxMeble biurowe t-boxMeble biurowe krzesła biurowe szafy biurowe metalowe

 

Zapisz

« Powrót