Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Meble biurowe do agencji nieruchomości

odsłon: 57

Meble biurowe do agencji nieruchomości

15-09-2020

Aranżacja wnętrza dla Klienta związanego z branżą nieruchomości to wyzwanie. Taka przestrzeń musi łączyć użyteczność z wiernym oddaniem charakteru firmy. A wszystko to zgodnie z najnowszymi trendami.

Naszym zadaniem było kompleksowe wyposażenie biura nieruchomości. Od doboru mebli po ich odpowiednie rozmieszczenie. Ważne było dla nas, aby na każdym etapie upewnić się, że nasza wizja pasuje do potrzeb Klienta.

Całość miała funkcjonować jako przestrzeń biurowo-szkoleniowa, z niewielką strefą dla Klientów zewnętrznych. Dla nich przeznaczona została recepcja i sala konferencyjna.

Projekt utrzymany jest w popielatej i czarnej tonacji. Realizacja nie mogła się jednak obyć bez zastosowania kolorystyki, która identyfikuje firmę. W tym wypadku wykorzystaliśmy tapicerki krzeseł
w odcieniu zieleni.

Recepcję wyposażyliśmy w szklaną, zamykaną witrynę. Takie rozwiązanie dało możliwość prezentacji certyfikatów, nagród i ozdobnych gadżetów firmowych.

Przeszkloną ścianką z czarnym obramowaniem wydzieliliśmy stanowisko od miejsca, gdzie często przechodzą pracownicy. Popielata lada z białym frontem prezentuje się elegancko i umożliwia wymianę dokumentów.

Część szkoleniową oddzieliliśmy od recepcji czarną, metalową konstrukcją.

Zastosowaliśmy nowoczesny styl mebli, dostosowany do przestrzeni biurowej.

Zaufanie naszego Klienta w kwestii wyposażenia zaowocowało wnętrzem z wygodnymi rozwiązaniami.

Biurowe meble do agencji nieruchomości | ABM

« Powrót

Galeria