Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Lady sklepowe impulsowe w strefie przykasowej

odsłon: 218

Lady sklepowe impulsowe w strefie przykasowej

18-11-2020

Sprzedaż dodatkowa dobrze działa w branży spożywczej, na stacjach benzynowych czy w aptekach. Klienci chętnie sięgają po drobny towar w niskiej cenie. Widzimy zniecierpliwionych Klientów, którzy chcą sobie wynagrodzić czas oczekiwania. Kiedy wydawałoby się, że Klient zakończył już proces zakupowy, do akcji wkraczają lady sklepowe impulsowe.

Lady ABM typu 7 stworzono specjalnie z myślą o zakupach w strefie przykasowej. Jest to możliwe dzięki półkom umiejscowionym na froncie. Rozłożymy tam drobny towar, taki jak gumy do żucia, batony i lizaki. Ale to nie tylko miejsce dla artykułów spożywczych. Przydaje się także do sprzedaży baterii, maszynek jednorazowych czy chusteczek.

Lady sklepowe impulsowe ułożone obok siebie tworzą ciąg. Natomiast w małym sklepie wystarczy pojedyncza lada z impulsem.

Lady ustawione są do Klienta bokiem. Dzięki temu więcej Klientów mieści się w sferze przykasowej. Umieszczenie boczne przyjęło się także z powodu ruchomych taśm. Takie ustawienie wydaje się najkorzystniejsze w kwestii zagospodarowania miejsca w sklepie.

Lady sklepowe impulsowe mogą mieć wysoki (na przykład typ L7 IW) lub niski impuls (typ L7 IN).

W pierwszym przypadku lada posiada blat od strony pracownika, niewidoczny dla Klientów. To wygodne rozwiązanie, bo zapewnia miejsce na kasę fiskalną z monitorem czy telefon. Zwiększa także dyskrecję, bez obawy, że Klient ujrzy na przykład poufne dokumenty. Ponadto szczyt lady to dodatkowe miejsce na prezentację towaru oraz wydawanie reszty.

Lady z niskim impulsem wyglądają nieco inaczej. Blat jest współdzielony przez pracowników i Klientów, gdzie dokonuje się transakcja. Ten model polecany jest zwłaszcza do sklepów, gdzie obsługa Klientów wybiega poza skasowanie produktów. Na blacie możemy przekazywać dokumenty do podpisania czy prezentować produkty, na przykład z zamykanych gablot.

W obu modelach szuflady oraz półki w części wewnętrznej pomagają w codziennej pracy, organizując narzędzia, takie jak drobne akcesoria biurowe. Lada impulsowa może posiadać także wysuwane listwy cenowe do prezentacji cen.

Sklepowe lady impulsowe w strefie przykasowej

« Powrót