Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Lada sklepowa – główny mebel sklepu

odsłon: 547

Lada sklepowa – główny mebel sklepu

14-02-2018

Lada sklepowa to najważniejszy element wyposażenia sklepu i bez względu na branżę, jest jego wizytówką. To miejsce, w którym Klient jest najczęściej obsługiwany, a sprzedawca spędza najwięcej czasu. Dlatego idealna lada do sklepu musi być połączeniem atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności.

Meble sklepowe podlegają trendom. Dobrym przykładem mogą być właśnie lady sklepowe, które na przestrzeni lat zmieniały swój wygląd. Te przemiany były często dyktowane potrzebom wynikającym z konkretnej branży.

Lada do sklepu odzieżowego a lada do sklepu spożywczego

Największą różnicę można dostrzec, porównując ladę do sklepu odzieżowego z ladą do sklepu spożywczego. W ostatnich latach można zauważyć, że te pierwsze coraz bardziej przypominają lady recepcyjne. Ich zadaniem jest przede wszystkim pomagać w szybkiej i sprawnej obsłudze klienta. Z kolei lady do sklepów spożywczych zdominowały lady impulsowe. Znane przede wszystkim ze stacji benzynowych, przekonują do dodatkowych zakupów do ostatniej chwili.

Każda realizacja wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego w trosce o jak najlepszy efekt oferujemy produkcję lady sklepowej na specjalne zamówienie.

« Powrót