Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Kącik gastronomiczny 2 – powierzchnia zabudowy 4,42 m2

Strona główna » Katalog produktów » MEBLE BRANŻOWE » Kąciki gastronomiczne » Kącik gastronomiczny 2 – powierzchnia zabudowy 4,42 m2


Opis:

Kod:

Kącik gastronomiczny II

 

Proponowane wyposażenie kącika gastronomicznego przewidziano do umieszczenia w sklepach i wszędzie tam, gdzie można zaproponować taką usługę klientom. Trend, zachęcający do zwolnienia tempa przenosi się na sklepy spożywcze, gdzie już dziś można podczas zakupów napić się kawy, czy herbaty i odpocząć albo też zjeść coś na ciepło w ciągu dnia, gdy nie ma czasu na celebrowanie posiłku.

Na wyposażenie składają się:

  • lada obsługowa z wygodną półką dla klienta – na torbę, torebkę, wykonaną z nierdzewnych rurek

  • częściowo zamykana szafka z półkami oraz miejscem na urządzenia typu podgrzewacz, czy grill + osłona dekoracyjna z pleksi z nadrukiem tematycznym

  • obudowa lodówki

  • 2 szafki zamykane, w tym jedna – pod zlewozmywak

  • zlew 1,5 - komorowy z baterią

Meble wykonane są z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), blat z płyty postformingowej – odporny na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, w dowolnym kolorze wg wzorników producenta. Cokoły plastikowe w kolorze aluminium. Nadruk tematyczny na pleksi dowolny wg potrzeb Klienta – dysponujemy własną bazą zdjęć do wykorzystania, możemy także wykonać nadruk z powierzonego pliku.

W ofercie:

wariant I - samo stoiska bez urządzeń

wariant II – stoisko z urządzeniami dodatkowymi: lodówka podblatowa, podgrzewacz rolkowy i grill kontaktowy. Na życzenie stoisko możemy wyposażyć w inne urządzenia – ekspres do kawy, wyciskacz do soków itp.

To idealna propozycja do sklepu średniej wielkości, zabudowa na bazie litery U. O szczegóły prosimy pytać naszych Doradców.

nz