Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Jesteśmy 3 lata na Dobrym Początku!

odsłon: 248

Jesteśmy 3 lata na Dobrym Początku!

16-07-2020

17 lipca to wyjątkowy dzień w kalendarium firmy ABM. Dokładnie tego dnia w 2017 przeprowadziliśmy się do nowej siedziby przy ul. Dobry Początek 6. Przez 3 lata w nowej lokalizacji pobiliśmy  kolejne rekordy sprzedaży i powiększyliśmy grono zadowolonych Klientów. I wtedy przyszedł marzec 2020...

Rok 2020  to szczególny czas w historii świata, który odcisnął swoje piętno także w historii naszej firmy.
W okresie pandemii, mimo trudnej sytuacji oraz ograniczeń, nie poddaliśmy się i byliśmy w stałej łączności z Klientami i współpracownikami.
Dzięki zaangażowaniu całej dużej rodziny ABM przebrnęliśmy przez najgorsze, jak dotąd,  3 miesiące w historii ABM - dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie stanęli na wysokości zadania.

Zmieniamy się nieustannie, a nasza ekspozycja wraz z nami. W ostatnich tygodniach udało się nam zaaranżować kolejne stoiska na ekspozycji ABM przy Dobrym Początku.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wzorcowych stoisk: warzywnego i piekarniczego, a także do sklepu z wyposażeniem dla branży AGD, stacji benzynowych i aptek.
Szczególnie dumni jesteśmy z eleganckich i funkcjonalnych mebli dla sklepów odzieżowych i dziecięcych.
Chcemy zwrócić uwagę na wielokrotnie nagradzany, nowy system AVENIR - wielofunkcyjne meble do zastosowania w sklepie, biurze, domowej garderobie.

Załączamy kilka fotografii z salonu w Krakowie - mamy nadzieję, że zechcą Państwo odwiedzić naszą ekspozycję osobiście zachęcamy też do wirtualnego spaceru po naszej ekspozycji - zapraszamy!

Jesteśmy 3 lata na Dobrym Początku! | ABM Kraków

« Powrót

Galeria