Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Jaką ladę wybrać do sklepu odzieżowego

odsłon: 346

Jaką ladę wybrać do sklepu odzieżowego

16-12-2020

Zastanawiając się, jaką ladę wybrać, pamiętajmy, że służy ona zarówno Klientom, jak i pracownikom. Powinna oferować wygodę użytkowania oraz estetyczny wygląd, pasujący do sklepu. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym rodzajom lad do branży odzieżowej.

Istotnym kryterium dobrania lady pod względem estetyki jest jej kolorystyka. Powinna pasować do wyglądu i charakteru lokalu. Jeśli w wystroju wnętrza dominują łagodne, wysublimowane barwy, bądźmy konsekwentni także przy rozważaniu, jaką ladę wybrać.

Klasycznym rozwiązaniem będzie bez wątpienia lada FENIKS w stonowanej kolorystyce. Dostępna jest w dwóch kształtach, zbliżonym do kwadratu oraz prostokąta. Blat i część frontowa wykonane są w kolorze opalanego drewna paulownia, przeplatane elementami z lakierowanej blachy i korpusem z antracytu.

Lada sklepowa konfekcyjna LK8-90 to z kolei jeszcze większy krok w stronę minimalistycznego wyglądu. Całość utrzymana jest w drewnianej estetyce. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie mebla pod kątem lokalu.

Natomiast bardziej nowoczesny design jest zwróceniem się w kierunku użytkownika. Dziś meble nie mają już tylko dobrze wyglądać. Powinny być funkcjonalne, czyli odpowiadać na konkretne potrzeby. Połączeniem estetycznego wyglądu i ergonomii są lady sklepowe do butiku typu szachownica. Czarno-biały model TECHNO w kształcie kostki lub prostokąta przyciąga uwagę dzięki błyszczącemu wykończeniu.

Jeśli wiemy już, jaką ladę wybrać zapraszamy do sklepu, to możemy na spokojnie zająć się pozostałymi elementami wyposażenia sklepu.

Jaką ladę wybrać do sklepu odzieżowego ABM

« Powrót

Galeria