Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Idealnie zorganizowany sklep spożywczy

odsłon: 700

Idealnie zorganizowany sklep spożywczy

05-06-2019

Idealny sklep spożywczy to taki, do którego chce się wracać. Nie przytłacza ogromem towaru, a jednak znajdujemy w nim wszystko, czego potrzebujemy. Właśnie taki jest poniższy sklep – jedna z naszych najnowszych realizacji.

Wyposażenie sklepu zaprojektowaliśmy tak, by wykorzystać także elementy konstrukcyjne wnętrza. Słupy idealnie wkomponowały się w podział sklepu na alejki. Wzdłuż nich umieszczone są regały sklepowe, a wysokość półek jest idealnie dostosowana do rozmiarów poszczególnych towarów.

Półki sklepowe zabezpieczone są specjalnymi ogranicznikami, które chronią produkty przed spadaniem. Na każdej z nich znajdują się także listwy cenowe, dzięki którym wszystko jest dokładnie oznaczone. Karteczki z cenami można szybko i łatwo wymienić. Rozwiązanie jest jednocześnie funkcjonalne i estetyczne.

Bardziej wymagające działy, jak alkoholowy, warzywny lub piekarniczy, wyposażone są w dedykowane regały. Wszystko po to, aby produkty były jak najkorzystniej eksponowane. Takie regały są także wygodne w użytkowaniu.

Na przykład w regale warzywnym znajdują się plastikowe skrzynki na warzywa. To ułatwia wymianę warzyw i owoców na świeże, skrzynki można także łatwo umyć. Z kolei kosze na regale piekarniczym są zamykane, dzięki czemu pieczywo nie wysycha.

Strefa alkoholowa jest zaaranżowana przy kasie. To zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ butelki z alkoholem podaje sprzedawca. W strefie przykasowej umieszczono także zawieszki na towary impulsowe, takie jak na przykład gumy do żucia.

Meble są wykonane z płyty meblowej i metalowych elementów. Jasne kolory nie są przytłaczające. Nie ma także wrażenia przeładowania regałów towarem. Dzięki temu sklep jest przejrzysty, przyjemny i harmonijny.

Idealnie zorganizowany sklep spożywczy- ABM Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria