Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Idealne meble do sklepu spożywczego

odsłon: 668

Idealne meble do sklepu spożywczego

05-03-2019

Wyposażenie sklepu spożywczego zostało oparte o najnowocześniejsze rozwiązania. Odpowiednie zaadaptowanie wnętrza pozwoliło na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Jednocześnie wszystkie meble są utrzymane w tej samej stylistyce i tworzą spójną całość.

Oto sklep spożywczy, w którym wszystko jest przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Wszystkie meble zostały do siebie dopasowane. Zarówno meble branżowe, jak regały piekarnicze i alkoholowe, jak i uniwersalne regały i gondole. Wykończone są płytą laminowaną imitującą drewno. W ten sposób dopasowano je do reszty wnętrza – drzwi oraz ram okiennych.

Duże wnęki wzdłuż jednej ze ścian zostały wykorzystane na umieszczenie w nich półek sklepowych. Dzięki temu zyskano dodatkową, dużą przestrzeń sprzedażową. Problem braku oświetlenia został rozwiązany, przez umieszczenie w górnej części wnęk oświetlenia. Każdy fragment ścian został wykorzystany na panele z zawieszkami. Umieszczono je między wnękami oraz pomiędzy regałami.

Wzdłuż części sklepu zostało zaaranżowane się duże stoisko mięsne z ladami chłodniczymi. Połączono je tak, by tworzyły ciąg. Jest to wygodne funkcjonalne w przypadku obsługiwania większej ilości Klientów na raz. Dzięki temu kolejka będzie się układała w sposób naturalny, a ruch nie będzie niepotrzebnie tamowany.

Realizacja ABM Katowice

 

Idealne meble do sklepu spożywczego - ABM SA Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria