Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Garderoba w domu - jak urządzić?

odsłon: 314

Garderoba w domu - jak urządzić?

17-06-2020

Nie zawsze mamy możliwość poświęcić na garderobę w domu duże, osobne pomieszczenie. Często dysponujemy niewielką przestrzenią w formie wnęki albo części sypialni lub przedpokoju. Wbrew pozorom nawet w takim przypadku możemy stworzyć funkcjonalne i praktyczne miejsce do przechowywania. Kluczem do sukcesu są odpowiednio dobrane meble i wyposażenie uzupełniające.

Jakie meble sprawdzą się najlepiej w garderobie?

Systemy odzieżowe, np. system LINE, SQUARE lub nasza nowość - AVENIR, to idealny wybór do niewielkiej garderoby. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń wzdłuż ścian i dostosować ją do indywidualnych wymagań. Jeśli zależy nam na przechowywaniu odzieży wiszącej, wystarczy zagospodarować ścianę licznymi ramionami i wieszakami na ubrania. Jeśli połączymy je z półkami, zyskamy kompletną zabudowę, która pomieści też buty, torebki i inne akcesoria.

Stojaki odzieżowe docenią szczególnie osoby szukające wielozadaniowych i uniwersalnych rozwiązań. To elementy mobilne, dlatego mogą stać się wyposażeniem garderoby, przedpokoju albo pralni - w zależności od aktualnych potrzeb. Pomogą też transportować ubrania - na przykład na trasie z pralni do szafy. Będą szczególnie przydatne, jeśli nie chcemy pognieść świeżo wyprasowanej odzieży. A to tylko jedno z wielu zastosowań stojaków! Równie dobrze sprawdzą się jako stałe elementy przedpokoju albo garderoby - na przykład do powieszenia okryć wierzchnich albo kompletowania gotowych stylizacji na kolejne dni.

Regały druciane i chromowane są lekkie, tanie i funkcjonalne. Idealne do zamkniętej garderoby, w której nie jest konieczne wykorzystanie zabudowanych mebli. Sprawdzają się najlepiej do przechowywania bielizny, piżam, odzieży sportowej i innych elementów garderoby, które przechowujemy złożone w kostkę. Wysokość koszy i ich rozstaw regulujemy samodzielnie, w zależności od potrzeb. Wszystko po ty, by najlepiej wykorzystać możliwości mebli.

Szukając idealnego wyposażenia do garderoby, zwróćmy uwagę na to, czy da się w niej wykorzystać kilka rozwiązań jednocześnie. Dzięki temu zyskamy uniwersalną i kompletną zabudowę. To sprawi, że każdy element odzieży znajdzie w niej swoje miejsce, a całość będzie uporządkowana i przejrzysta. Warto też skorzystać z porady projektanta, który weźmie pod uwagę nie tylko możliwości pomieszczenia i nasze wymagania, ale też ciekawe triki i rozwiązania, ułatwiające codzienne korzystanie z garderoby.

Zapraszamy do obejrzenia naszych wizualizacji z wyposażeniem garderoby.

Garderoba w domu - jak urządzić | ABM Meble

 

« Powrót

Galeria