Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Odebraliśmy Diament Forbesa 2024 podczas uroczystej gali!

odsłon: 212

Odebraliśmy Diament Forbesa 2024 podczas uroczystej gali!

22-05-2024

Świętujemy kolejny sukces – zostaliśmy uhonorowani Diamentem Forbesa po raz czwarty!!! Utrzymujemy silną pozycję na rynku – jesteśmy w gronie najlepszych firm w Polsce! Wyróżnienie odebrali Pani Prezes Mirosława Morawska oraz Pan Ryszard Rudnik, Członek Zarządu.

Gala małopolskich „Diamentów Forbesa 2024” odbyła się 14 maja w Krakowie. Nagroda XVI edycji Diamentów to wyraz uznania dla naszych wyników finansowych! Wartość sprzedaży za 2022 rok wyniosła 90,7 mln złotych!

Cenny „Diament Forbesa 2024” otrzymaliśmy w 33. urodziny ABM, co doskonale odzwierciedla nasze osiągnięcia. Do prestiżowego zestawienia trafiają firmy, które są zdecydowanymi liderami biznesu. Obecność w rankingu oznacza stabilną pozycję na rynku, szybkie tempo rozwoju, a także skuteczność działań w kraju i za granicą.

Już po raz 4. zostaliśmy laureatem Rankingu Miesięcznika „Forbes” – zestawienia, które wyróżnia polskie firmy o wyjątkowej dynamice rozwoju. Listę diamentowych firm opracowała redakcja „Forbes” we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Ranking bazuje na sprawozdaniach finansowych, dlatego jest obiektywny i wiarygodny. Kapituła konkursu wyróżniła przedsiębiorstwa, które odnotowały najszybszy wzrost wartości w ostatnich 3 latach. Firmy obecne w rankingu sprawnie odpowiadają na pojawiające się wyzwania rynkowe.

Wyniki rankingu były znane już kilka miesięcy temu – informowaliśmy o tym w styczniu. Lista przedsiębiorstw została opublikowana w albumie dołączonym do polskiego wydania magazynu "Forbes" 2/2024. Teraz redakcja magazynu „Forbes” zaprosiła laureatów na uroczyste wydarzenia. Liderzy biznesu spotkali się na galach, które odbyły się w 12 największych miastach w Polsce.

Pojawiliśmy się na gali w Krakowie, zorganizowanej dla laureatów z województwa małopolskiego. W pierwszej części wydarzenia znalazły się wystąpienia oraz panel dyskusyjny na temat szans i wyzwań w bliskiej przyszłości. Pojawiły się tematy takie jak znaczenie technologii, cyberbezpieczeństwa i ochrony środowiska. Następnie rozpoczęła się właściwa część gali – oficjalne ogłoszenie wyników tegorocznej edycji i wręczenie dyplomów. Z dumą odebraliśmy tytuł dla naszej firmy!

Dziękujemy Zespołowi ABM – to zaszczytne wyróżnienie jest naszym wspólnym sukcesem! Dziękujemy naszym Klientom i Partnerom za zaufanie i współpracę!

Gala Diamentów Forbesa 2024 | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria