Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Funkcjonalna wyspa handlowa dla firmy

odsłon: 220

Funkcjonalna wyspa handlowa dla firmy

17-03-2021

Samodzielne stoiska są nieodłączną częścią każdej galerii handlowej. Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością zwłaszcza wśród firm oferujących usługi i drobny asortyment. Wyspa handlowa może być też doskonałym sposobem na rozpoczęcie działalności. Mniejsze opłaty i atrakcyjne ulokowanie wyspy zachęcają do takiej formy sprzedaży. Oferujemy przeszklone wyspy handlowe zapewniające wygodną obsługę Klientów i atrakcyjną ekspozycję towaru.


Wyspa handlowa do galerii powinna zachęcać Klientów do jej odwiedzenia. Wygląd wyspy to pierwszy krok do zainteresowania Klienta swoimi produktami. Aby tak się stało, musi ona przyciągać wzrok atrakcyjnym wyglądem. Pomoże w tym nowoczesny design, eleganckie szkło i wyeksponowane produktów.

Funkcjonalną wyspę charakteryzuje także jak najlepsze zagospodarowanie jej powierzchni. Jest ona oczywiście mniejsza niż w przypadku lokalu handlowego. Z tego powodu musi być tak zaprojektowana, aby jak najwięcej elementów było widocznych. Wysokie witryny ze szkła hartowanego zapewniają odpowiednie rozłożenie asortymentu. Klienci nie mogą co prawda dotknąć towaru, ale w zamian za to mogą go dokładnie obejrzeć. W razie potrzeby mogą też poprosić handlowca o zaprezentowanie towaru na ladzie.

Wyspa handlowa sprzyja kontakcie Klienta ze sprzedawcą. Warto wykorzystać ten atut, zapewniając szerokie lady do prezentacji produktów i doradzenia kupującym. Dostęp do lad z kilku stron zwiększa szansę na kontakt z Klientem. Przy tym równie ważne jest zabezpieczenie przed kradzieżą. Na tę potrzebę odpowiadają witryny w wyspach zamykane na klucz dyrektorski. Daje on możliwość zarządzania wszystkimi zamkami w gablotach za pomocą jednego klucza. Taką możliwość (na specjalne życzenie) oferuje wyspa handlowa W-1 IBIZA.

Dodatkowe szafki służą z kolei do magazynowania towaru. W razie potrzeby możemy dołożyć towar, bez konieczności opuszczania wyspy. Szafki mają drzwiczki, więc nie ma obawy, że Klienci zobaczą niepoukładany towar.

Możemy zdecydować się również na podświetlenie wyspy, co zwiększy jej zauważalność. Wyspa handlowa na zamówienie dostępna jest w ofercie ABM. Proponujemy wyspy w różnych kolorach, dostosowane do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do zakupów wysp handlowych

« Powrót