Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Fotele biurowe i krzesła konferencyjne w ciągłej sprzedaży!

odsłon: 184

Fotele biurowe i krzesła konferencyjne w ciągłej sprzedaży!

06-03-2024

U nas znajdziesz klasyczne fotele biurowe i krzesła! Polecamy idealne modele do wyposażenia gabinetów, stanowisk pracy i organizacji spotkań biznesowych.

Spotkania pracowników w większym gronie odbywają się w sali konferencyjnej. To miejsce zebrań, szkoleń pracowników i rozmów rekrutacyjnych. Warto więc zadbać o komfort uczestników i odpowiednio wyposażyć salę.

Wśród mebli biurowych niezbędne są wygodne krzesła konferencyjne na przykład typu ISO. To fotele z metalowym stelażem, przystosowane do częstego użytkowania. Tapicerka jest wykonana z tkaniny w kolorze ciemno-popielatym. Budowa krzeseł pozwala na składowanie w stosie (do 10 sztuk). Dzięki temu nie potrzebujemy wiele miejsca do ich przechowywania!

W wyposażeniu biura koniecznie powinny znaleźć się też ergonomiczne krzesła biurowe. Fotele do pracy mają zapewniać swobodę ruchów, o czym mówią wymogi BHP. Oferujemy fotele biurowe obrotowe wyposażone w podłokietniki i pięcioramienną podstawę z kółkami. Obrotowy fotel C38 ma tapicerkę w kolorze ciemno-popielatym. Natomiast fotel Bravo GTP to propozycja z obiciem brązowo-beżowym. Oba modele są wyposażone w mechanizm CPT.

Mechanizm ruchowy CPT pozwala na:
– regulację wysokości fotela,
– regulację kąta nachylenia oparcia z blokadą,
– regulację siedziska.

Natomiast do aranżacji reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych przeznaczone są eleganckie fotele gabinetowe. Fotele Manager KD mają tapicerkę wykonaną ze skóry naturalnej. Występują w brązowej i czarnej wersji kolorystycznej. Wyposażone są w mechanizm TILT. Możemy więc zablokować siedzisko i oparcie w wybranej pozycji. Ponadto możemy regulować wysokość fotela i dostosować siłę oporu oparcia. Umożliwiają też delikatne kołysanie się, gdy potrzebujemy chwili relaksu podczas pracy.

Większość foteli i krzeseł w naszym sklepie jest dostępnych od ręki. Oznacza to, że wysyłamy je w 48 godzin!

Zapraszamy do obejrzenia foteli i krzeseł:  https://wyposazamysklepy.pl/fotele-krzesla-biurowe

Modele krzeseł biurowych i foteli | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria