Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Fotel Intrata M 23HRU ST36 CR R20N ( Epron Syncron Plus)

Strona główna » Katalog produktów » MEBLE BIUROWE » Fotele, krzesła biurowe » Fotele gabinetowe » Fotel Intrata M 23HRU ST36 CR R20N ( Epron Syncron Plus)


Opis:

Kod: NS-IT-HR-23ST36-EF

Fotel gabinetowy Intrata M 23HRU - fotele i krzesła do Twojego biura

Wyposażamy Biura

Fotel biurowy gabinetowy

Siedzisko i oparcie:

Nowoczesny i lekki fotel z ergonomicznie wyprofilowanym siedziskiem, oparciem, zintegrowanym zagłówkiem, dostępny w wielu wersjach kolorystycznych i rodzajach tapicerek. Wybrane wykończenia posiadają atesty higieniczne i certyfikaty ekologiczne – o szczegóły proszę pytać naszych Doradców. Oparcie wysokie (tapicerowane lub siatkowe) albo niskie (tapicerowane), głębokość siedziska jest dodatkowo regulowana, co wraz z innymi mechanizmami pozwala dostosować fotel do parametrów każdego Użytkownika – fotel posiada regulowane, wykończone miękkimi nakładkami z poliuretanu lub drewna podłokietniki, możliwość ustawienia wysokości podparcia lędźwi oraz 3 stopnie regulacji zagłówka.

Mechanizmy:

Mechanizm Epron Syncron Plus umożliwia regulowanie wysokości i głębokości siedziska, siły oporu oparcia, co wraz z mechanizmem Anti-Shock zabezpiecza plecy Użytkownika przed uderzeniem w razie zmiany pozycji. Ponadto daje możliwość swobodnego kołysania się w chwilach relaksu oraz synchronicznego odchylania się oparcia wraz z siedziskiem w stosunku 2:1. Siedzisko i oparcie można także zablokować w najwygodniejszej pozycji do pracy.

Podstawa:

Połączenie polerowanego i malowanego na biało aluminium.

Kółka:

Kółka samohamowne - w zależności od potrzeb przeznaczone na twarde podłogi oraz miękkie wykładziny. Fotel dostępny jest także w wersji stacjonarnej.

Wzornik kolorów i wykończenie:

 

Zapisz

Zapisz