Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Chester HR R23P2 steel 28 chrome (Epron Syncron)

Strona główna » Katalog produktów » MEBLE BIUROWE » Fotele, krzesła biurowe » Fotele gabinetowe » Chester HR R23P2 steel 28 chrome (Epron Syncron)


Opis:

Kod: NS-CT-HR-R23-.....

Fotel gabinetowy Chester HR - fotele i krzesła do Twojego biura

Wyposażamy Biura

  Fotel biurowy gabinetowy

 

 

Siedzisko i oparcie:

Bardzo wygodny fotel z szerokim siedziskiem, wyprofilowanym oparciem i miękkim zagłówkiem. Obustronnie tapicerowany miękką, licową skórą, skórą dwoiną lub trudnozapalną, odporną na ścieranie mikrofibrą. Model tapicerowany mikrofibrą to EKO fotel – posiada certyfikat Öko Tex 100 potwierdzający, że podczas całego procesu produkcyjnego tkaniny nie zostały użyte substancje szkodliwe dla zdrowia. Podłokietniki są regulowane na wysokość i wykończone miękkimi nakładkami w kolorze tapicerki.

Mechanizmy:

Zastosowany w fotelu mechanizm Epron Syncron posiada liczne funkcje podnoszące komfort użytkowania fotela: możliwość regulacji wysokości, swobodnego kołysania się, blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach optymalnych do pracy. Ponadto oparcie z mechanizmem Anti-Shock, zabezpieczającym plecy Użytkownika przed uderzeniem ma regulowaną siłę oporu i możliwość synchronicznego odchylania się wraz z siedziskeim w stosunku 2:1. Według karty środowiskowej producenta, mechanizm Epron Syncron w 98% nadaje się do recyklingu.

Podstawa:

Polerowane aluminium.

Kółka:

Kółka samohamowne - w zależności od potrzeb przeznaczone na twarde podłogi oraz miękkie wykładziny. Dostępna jest także wersja stacjonarna fotela.

Wzornik kolorów i wykończenie:

 

Zapisz

Zapisz