Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Eleganckie wyposażenie cukierni

odsłon: 279

Eleganckie wyposażenie cukierni

09-04-2019

Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą realizację. To idealne wyposażenie cukierni, która jest jednocześnie miejscem sprzedaży oraz spotkań i odpoczynku. Wnętrze zostało przez projektantów podzielone na dwie strefy. Jedna z nich zawiera przyścienny regał na wypieki oraz ladę. Druga jest wyposażona w stoliki i wygodne miejsca do siedzenia.

Do ekspozycji wyrobów cukierniczych wykorzystano dwa sposoby. Ciemny regał z drewnianymi półkami to idealne miejsce na bułki i ciastka. Lada cukiernicza jest z kolei idealnym miejscem na ciasta i torty. Jest przeszklona, dlatego wszystkie produkty są widoczne.

Lada cukiernicza jest idealnie wkomponowana w ladę z blatem, która została zaprojektowana z myślą o ergonomii i komforcie sprzedaży produktów.

Po przeciwległej do lady stronie znalazły się przyścienna sofa oraz stoliki z krzesłami. To strefa, w której Klienci mogą skosztować wyrobów na miejscu. To także świetne miejsce, by spędzić miło czas, zarówno w samotności, jak i z rodziną lub znajomymi.

Przyjazne kolorystyka i wyposażenie całego wnętrza są idealnym odzwierciedleniem dzisiejszych trendów. Takie miejsca powinny być tworzone z myślą o Klientach. By czuli się w nich dobrze i chętnie je odwiedzali.

Cukiernia realizowana przez ABM  Kraków

 

Eleganckie wyposażenie cukierni - ABM SA Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria