Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Eleganckie wyposażenie cukierni w Katowicach

odsłon: 340

Eleganckie wyposażenie cukierni w Katowicach

09-10-2019

Eleganckie i minimalistyczne wyposażenie cukierni, czyli jedna z naszych najnowszych realizacji. Za jej wykonanie odpowiedzialny był oddział ABM w Katowicach.

Elegancka cukiernia, przyjazna dla każdego Klienta. Meble zostały wykonane w tradycyjnym stylu z płyt meblowych w jasnych kolorach. Regały przyścienne za ladą wyposażone są w specjalne drewniane półki i kosze na pieczywo. To nadaje wnętrzu ciepłego i swojskiego charakteru. Część regałów do wysokości lady jest wyposażona szafki do przechowywania. To funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu rozwiązanie.
Po przeciwległej stronie cukierni stanął regał na napoje. Węższy od standardowych, przystosowany do ekspozycji butelek. Regały przyścienne wyposażone są w podświetlane panele. To kolorowe akcenty, które dodają charakteru i koloru całemu wnętrzu.
Do lady zostały dopasowane eleganckie urządzenia chłodnicze. Dzięki drewnianym obudowom idealnie komponują się z resztą wyposażenia i wpisują się w stylistykę całego wnętrza. Część miejsca za ladą zagospodarowano na zlew oraz blat do krojenia. Całość dopełnia mały kącik ze stolikiem i krzesłami, przy którym można zjeść coś słodkiego.

Eleganckie wyposażenie cukierni - ABM Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria