Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Ekskluzywny i przestronny sklep odzieżowy

odsłon: 139

Ekskluzywny i przestronny sklep odzieżowy

30-01-2020

Duża przestrzeń to ogromne pole do popisu dla projektantów. Wnętrze można zaaranżować na wiele sposobów i z wykorzystaniem wielu ciekawych rozwiązań. Tym razem postawiliśmy na różnorodność w umeblowaniu. Jednak z zachowaniem spójności i funkcjonalności, które zawsze są na pierwszym miejscu.

Ekskluzywne wnętrze sklepu, ze względu na swoje rozmiary, potrzebowało eleganckich, ale minimalistycznych mebli. Takich, które nie sprawią wrażenia przesytu i nie będą przytłaczające. Dlatego na ścianach umieściliśmy lekkie regały, a na całej powierzchni sklepu stojaki i  gondole sklepowe. Połączenie stali z białą płytą idealnie komponuje się z kamienną podłogą w tych samych odcieniach.

W dobrym wyposażeniu sklepu odzieżowego nie chodzi o to, aby wszystkie stojaki były takie same, ale by idealnie ze sobą współgrały. Dlatego skomponowaliśmy te elementy tak, aby były zrobione z tych samych materiałów, ale miały różną budowę oraz kształt. Dzięki temu łatwiej jest także dopasować sposób ekspozycji do wymagań konkretnych rodzajów asortymentu.

Połączenie elementów okrągłych z bardziej zaostrzonymi mogło się wydawać złym pomysłem, jest jednak zupełnie inaczej. Podobnie w przypadku połączenia koloru srebrnego w meblach i złota na manekinach. Wszystko idealnie do siebie pasuje, a kluczem jest tutaj minimalizm oraz umiar w doborze faktur. Dzięki temu sklep prezentuje się elegancko, a przy tym lekko.

Ekskluzywny sklep odzieżowy | Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria