Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Efektowne wyposażenie sklepu z dekoracjami

odsłon: 201

Efektowne wyposażenie sklepu z dekoracjami

10-02-2021

Wyposażenie sklepu z dekoracjami to kolejna realizacja ABM. Tym razem nad efektem czuwał salon w Katowicach. Urządzony przez nas sklep zajmuje się sprzedażą dekoracji na imprezy okolicznościowe i prezentów. Przy tym oferuje także artykuły szkolne i biurowe. Okazją do wykonania realizacji było otwarcie nowego sklepu firmy w galerii handlowej.

Realizacja powstała w wyniku wspólnych rozmów ABM ze sklepem, dla którego przeznaczone było wyposażenie. Po omówieniu szczegółów, wykonaniu projektu sklepu i wyceny, przeszliśmy do działania, czyli produkcji i montażu mebli.

Wyposażenie do sklepu oparliśmy na meblach dostosowanych specjalnie dla Klienta. Przy planowaniu wystroju postawiliśmy na białe wykończenie. Dzięki temu kolorowe ozdoby z powodzeniem wyróżniają się na jasnym tle. Podstawą w sklepie są białe regały. Nie brakuje także niezbędnych elementów sklepu, takich jak lada sklepowa z zawieszkami na froncie. Na środku sklepu postawiliśmy dwustronny regał. Dół regału zaprojektowaliśmy tak, że można postawić tam towar o niestandardowym rozmiarze (na przykład papier do pakowania prezentów).

Regały z szerokimi półkami pozwoliły na ekspozycję drobnego towaru. Za przeszkloną szybą umieszczono delikatne oraz cenne artykuły: figurki, markowe akcesoria pisarskie, ozdobne karuzele. Dzięki listwom na przodzie zabezpieczyliśmy też lekkie produkty przed wypadnięciem z półek. Wolne miejsce na górze regałów wykorzystano, umieszczając tam balony i segregatory.

Regały przyścienne wykonaliśmy z płyty laminowanej o wymiarach dostosowanych do wnętrza. Uzupełniliśmy je o liczne zawieszki, które pozwoliły na ułożenie drobnego towaru. Aby wykorzystać miejsce nad regałami przyściennymi, u góry zamontowaliśmy wsporniki na półki. Znalazły się tam kolorowe, lekkie artykuły.

W sklepie sprzedawane są torebki prezentowe i balony, więc niezbędne było zamontowanie zawieszek. Dlatego też w regałach przyściennych zastosowaliśmy zawieszki sklepowe pojedyncze.

W szklanych pojemnikach znalazły się balony sprzedawane na sztuki. Pojemniki sprawiają wrażenie zawieszonych w powietrzu. Kolorowe balony zaczepiliśmy natomiast na suficie.

Wyposażenie sklepu z dekoracjami powstało z myślą o delikatnych produktach. Efektem jest ciekawe wnętrze. Z kompleksowym wyposażeniem.

Wyposażenie sklepu z dekoracjami | ABM Katowice

« Powrót

Galeria