Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Czwarty Diament Forbesa dla ABM - wyróżnienie za dynamiczny rozwój!

odsłon: 440

Czwarty Diament Forbesa dla ABM - wyróżnienie za dynamiczny rozwój!

31-01-2024

Jesteśmy Diamentem Forbesa 2024! W 2022 roku uzyskaliśmy wartość sprzedaży w wysokości 90,7 mln złotych. Średnia ważona wzrostu ABM wyniosła blisko 36%. Tym samym otrzymaliśmy już czwarty Diament w historii!

Po raz kolejny zostaliśmy uznani za liderów polskiego biznesu!  To już 16. edycja tego kryształowego konkursu, który wyróżnia polskie, prężnie działające firmy prywatne.

Jesteśmy dumni z nagrody, ponieważ to rezultat pracy całego Zespołu ABM! Od ponad 30 lat każdego dnia pracujemy na nasz wspólny sukces!

Analiza danych za lata 2018-2022 potwierdziła, że jesteśmy stabilną i dynamicznie działającą firmą, a także godnym zaufania partnerem biznesowym. Nagrodę otrzymaliśmy w kategorii przychodów ze sprzedaży wynoszących od 50 do 250 mln złotych. Zostaliśmy wyróżnieni w ramach województwa małopolskiego.

Diamenty Forbesa to ceniony ranking polskiej edycji miesięcznika Forbes. Zestawienie firm powstaje przy współpracy z amerykańską wywiadownią gospodarczą. Otrzymanie tytułu Diamentu Forbesa jest równoznaczne ze znalezieniem się wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Na diamentową listę trafiają tylko te firmy, które w trzech ostatnich latach zanotowały najszybszy wzrost wartości.

Ranking powstaje na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstw. To metoda mieszana, która łączy majątkowy i dochodowy sposób wyceny.

Aby trafić do zestawienia Forbesa, należy spełnić kryteria takie jak:
– wysoka płynność bieżąca,
– pozytywna ocena wiarygodności płatniczej,
– terminowe regulowanie płatności wobec kontrahentów,
– dodatni wynik finansowy i wartość kapitałów własnych.

Wyniki rankingu opublikowano w albumie dołączonym do najnowszego wydania magazynu „Forbes” 2/2024. Zwycięskie przedsiębiorstwa odbierają wyróżnienia podczas oficjalnych gal regionalnych.

Zobacz listę wszystkich wyróżnień, które otrzymaliśmy do tej pory:
https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

ABM Wyposażamy Sklepy – Diamenty Forbesa 2024

« Powrót

Galeria