Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

ABM Wyposażenie Sklepów – czwarta rocznica przeprowadzki

odsłon: 68

ABM Wyposażenie Sklepów – czwarta rocznica przeprowadzki

21-07-2021

W tym roku obchodzimy czwartą rocznicę przeprowadzki do nowej siedziby ABM Wyposażenie Sklepów przy ulicy Dobry Początek 6 w Krakowie. Dlatego 16 lipca zgromadziliśmy się przed budynkiem firmy, aby wspólnie posadzić drzewo. Zasadzenie drzewa to także symbol nowego etapu firmy. Rozpoczynamy bowiem budowę nowej hali produkcyjnej.

Klon jawor – drzewo z historią

Wybór padł na klon jawor. Dlaczego wybraliśmy właśnie ten gatunek drzewa? Z kilku powodów. Klon jawor potrafi dożyć 500 lat. Stanie się więc elementem krajobrazu na długie lata, rozwijając się i rosnąc równolegle z naszą firmą. To niezwykłe drzewo ceniono już w starożytności.

Klon jawor był otaczany czcią przez Greków, Persów i Słowian. Wierzyli oni, że ten gatunek drzewa zsyła błogosławieństwo i chroni przed chorobami. Słowianie wzbraniali się przed jego ścinaniem, ponieważ miało to skutkować urazami. Niektóre z tych wierzeń przetrwały do dziś, w nieco zmienionej formie. Wierzy się bowiem, że klon ma pozytywny wpływ na psychikę. Ma on wywoływać poczucie bezpieczeństwa i pogodę ducha. Uzdrawiającą moc drzew wykorzystuje medycyna alternatywna, której zwolennicy uważają, że przytulanie się do drzewa przynosi szereg korzyści zdrowotnych, wprowadza spokój i ukojenie. 

Oprócz korzyści dla ducha jawor ma także praktyczne zastosowanie. Drewno klonowe wykorzystuje się do wytwarzania instrumentów – skrzypiec, fortepianów, pianin i gitar. Szczególną pozycję zajmuje również w przemyśle meblarskim w produkcji stołów, szaf, a także parkietów.

Zapraszamy do siedziby ABM

Budynek ABM zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie wschodniej obwodnicy Krakowa S7 i autostrady A4. Możliwy jest także dogodny dojazd do firmy z centrum miasta. Podejmując decyzję o lokalizacji, braliśmy bowiem pod uwagę także wygodę naszych Klientów.

W naszej siedzibie od 2017 roku działa showroom i market oferujący wyposażenie do sklepów. W budynku funkcjonuje też magazyn i pomieszczenia biurowe. Oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo zapewniane przez naszych specjalistów. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy ABM Wyposażenie Sklepów.

4 lata na Dobrym Początku - ABM Kraków

« Powrót