Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Czarne i białe manekiny w sklepie

odsłon: 293

Czarne i białe manekiny w sklepie

24-02-2021

Trendy w wyposażeniu sklepu odzieżowego zmieniają się dynamicznie. Pojawiają się nowe wymagania Klientów, ich sposób spędzania wolnego czasu i patrzenie na świat. Sprzedaż nierozerwalnie wiąże się z zachowaniami Klientów. Te sklepy, które o tym wiedzą, dopasowują w ten sposób wygląd sklepu i wystawy. Czarne i białe manekiny sklepowe wyznaczają obecne trendy.

Rynek mody cechuje ciągła zmiana. To, co dziś jest modne, jutro już raczej nie będzie. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby fason modny w latach 70. powrócił do łask na jeden sezon. Brak przewidywalności to jedna z rzeczy, która fascynuje miłośników mody. Sklepy sprzedające ubrania o tym wiedzą, dlatego podziwiamy witryny i wyposażenie sklepów zmieniające się jak w kalejdoskopie.

Kiedyś manekiny wystawowe cieliste wydawały się idealne. Lekkie, w przystępnej cenie i trudne do zniszczenia. Wyglądem i kolorem przypominały ludzkie ciało. Czego chcieć więcej? Jednak moda na minimalizm dotarła również do sklepów. Na wystawach spotykamy częściej białe i czarne manekiny sklepowe niż cieliste. Dodatkowo zauważalne jest odejście od widocznych rysów twarzy, na rzecz uproszczonych, lekko zarysowanych.

Kolejna zmiana w trendach widoczna jest w materiale manekinów. Dziś w cenie są manekiny całopostaciowe z włókna szklanego, czyli fiberglassu. Ten wytrzymały materiał zapewnia elegancki wygląd i trwałość.

Do wyboru mamy także rodzaj wykończenia manekina błyszczący lub matowy. Manekiny błyszczące z pewnością pasują do eleganckich butików, na przykład salonów sukien ślubnych. Manekiny do sklepu odzieżowego z modą streetwearową mogą mieć matowe wykończenie. Możemy zdecydować się na różne wykończenia manekinów. Na przykład manekiny błyszczące możemy umieścić na wystawie. Natomiast w środku sklepu postawmy manekiny matowe. Nie będą one odwracać uwagi od prezentowanej odzieży.

Nie bez znaczenia pozostaje także podstawa manekina. Okrągła, szklana podstawa wygląda estetycznie i zapewnia stabilne oparcie. Postać mocuje się do podstawy, do stopy lub łydki.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty manekinów.

Białe i czarne manekiny w sklepie - nowe trendy | ABM

« Powrót