Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Centrum Pro NGO przy Dobrym Początku!

odsłon: 244

Centrum Pro NGO przy Dobrym Początku!

07-02-2024

Dnia 1 lutego Centrum Pro NGO  rozpoczęło działalność przy Dobrym Początku 5! W grudniu informowaliśmy o nawiązaniu szerszej współpracy z Fundacją Pro NGO. Udostępniliśmy organizacji nowoczesną przestrzeń biurową, salę konferencyjną i powierzchnię magazynową na terenie naszego zakładu produkcyjnego. Przedstawiamy relację z uroczystej inauguracji działalności Centrum!

Współpraca ABM z Centrum Pro NGO

Fundacja Pro NGO aktywnie działa na rzecz rozwoju i wsparcia organizacji pozarządowych.  Skupia się na profesjonalizacji trzeciego sektora i rozpowszechnianiu wiedzy na temat współpracy z biznesem.

Od kilku lat mieliśmy okazję współpracować z Fundacją.  Uczestniczyliśmy między innymi w programie  Pomagaj z Pasją. Braliśmy też udział w konferencjach poświęconych CSR i ESG.

Organizacja postanowiła stworzyć przestrzeń edukacyjną i rozwojową, gdzie jej goście  korzystaliby ze wsparcia specjalistów, a także brali udział w profesjonalnych szkoleniach i wydarzeniach. Fundacja rozpoczęła więc poszukiwanie lokalizacji, gdzie mogłaby zrealizować swoje plany.

Po długich staraniach Fundacja znalazła wreszcie idealne miejsce, które odpowiadało jej potrzebom. Na siedzibę centrum wybrała pomieszczenie w naszym budynku przy Dobrym Początku 5 w Krakowie.  Zaoferowaliśmy Fundacji przestrzeń, która umożliwia komfortową pracę, organizowanie spotkań edukacyjnych i przechowywanie sprzętu. Warto też wspomnieć o tym, że nasz budynek zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Oficjalne otwarcie Centrum Pro NGO

Na zaproszenie Fundacji wzięliśmy udział w uroczystym otwarciu siedziby Centrum Pro NGO. Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania gości i oficjalnego otwarcia spotkania. Zainaugurował je Grzegorz Ludwin, Prezes Zarządu Fundacji. Głos zabrała także Pani Mirosława Morawska, Prezes ABM.

Jednym z punktów wydarzenia było wygłoszenie mowy motywacyjnej oraz uroczyste wręczenie nagród NGO Hero 2023. Tę część spotkania poprowadził gość specjalny - Jasiek Mela, Ambasador Fundacji. Nagrodę przyznano osobom, które bezinteresownie wspierają organizacje pozarządowe w Polsce. Wśród laureatów nagrody była Pani Mirosława Morawska, Prezes ABM.

Po zakończeniu części oficjalnej nadszedł czas na rozmowy i nawiązywanie kontaktów. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować ten ważny moment!

ABM i Fundacja Pro NGO – łączą nas wspólne cele

Otwarcie Centrum w nowej lokalizacji to według Fundacji „dobry początek kolejnego etapu działań”. Jesteśmy przekonani, że to również świetny początek naszej dalszej współpracy z Fundacją! Jako Partnerzy podzielamy podobne wartości. Wiemy, jak istotne jest wsparcie organizacji pozarządowych. Aktywnie angażujemy się w działania realizowane na rzecz NGO.

Ważną częścią naszej kultury organizacyjnej jest wspieranie instytucji charytatywnych i promowanie wolontariatu pracowniczego. Dlatego też bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dobroczynnych imprezach sportowych i licytacjach.

Wierzymy, że ta współpraca przyczyni się do dalszego rozwoju dobrych praktyk w naszej firmie.

Witamy serdecznie Fundację Pro NGO na Dobrym Początku! Życzymy realizacji wszystkich planów!

Centrum Pro NGO na Dobrym Początku | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria