Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I CERTYFIKATY

Best Shop Concept 2016, 2018 dla ABM SA

odsłon: 7710

Best Shop Concept 2016, 2018 dla ABM SA

10-11-2016

Konkurs organizowany w ramach targów wyposażeniowych RetailShow ma na celu wyłonienie najciekawszych pod względem estetycznym i użytkowym realizacji wnętrz sklepowych. Wśród kryteriów oceny wymieniane są spójność i oryginalność konceptu oraz zastosowanie unikalnych rozwiązań.

W 2016 roku nagroda BEST SHOP CONCEPT pierwszy przypadła naszej realizacji sklepu z obuwiem i dodatkami, działającego pod szyldem Fairma Ethical Design. Sklep, mieszczący się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy oferuje produkty reprezentujące wartości mody etycznej – obuwie i dodatki produkowane z produktów naturalnych oraz recyclowanych. Charakter oferowanych produktów podkreśla wyposażenie wnętrza sklepowego. System sklepowy FENIKS to proste meble z naturalnego drewna paulownia: regały naścienne, kostki ekspozycyjne oraz lada sklepowa obsługowa.

W 2018 roku nagrodę BEST SHOP CONCEPT otrzymała realizacja cukierni Maja z Krakowa. Cukiernia jest nie tylko sklepem, w który zakupimy słodkości, ale także miejscem spotkań i miłego spędzania czasu. Dlatego meble do cukierni powinny nie tylko atrakcyjnie eksponować towar, ale również tworzyć przyjazną atmosferę. Realizacja wnętrza cukierni Maja to połączenie przyjemnego charakteru z modnymi elementami industrialnego wyposażenia. Główną częścią wyposażenia jest długa lada sklepowa, która posiada trzy przeszklone witryny Za ladą znajduje się regał cukierniczy. Zamontowane są na nim specjalne półki metalowe z drewnianym wykończeniem. Ustawione zostały pod kątem, aby możliwie najlepiej prezentować Klientom ich ulubione smakołyki. U zwieńczenia regału zamontowano specjalne panele przeznaczone na dowolną grafikę.

Best Shop Concept dla ABM SA - 2016, 2018

 

« Powrót

Galeria