Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

AVENIR – nowoczesne meble z drewna

odsłon: 135

AVENIR – nowoczesne meble z drewna

25-08-2021

Meble drewniane stanowią dowód na to, że klasyka zawsze opiera się przemijającym modom.  Nowoczesne meble z drewna  zajmują ważne miejsce w naszych wnętrzach. Obecnie nie przypominają jednak w niczym smutnych meblościanek czy potężnych komód. Sprawiają wrażenie lekkich, wprowadzają do wnętrza jasne kolory i podkreślają minimalistyczny styl.

W meblarstwie chętnie tworzy się meble powstałe z połączeń różnych materiałów. Przykładem może być łączenie drewna z elementami szklanymi, tkaninami czy metalem. W przypadku systemu AVENIR metal przełamuje zachowawczość drewna, dodając meblom nutkę nowoczesności. Metal i drewno to dobrze dobrana para. Takie połączenie pasuje do wnętrz urządzanych w stylu loftowym lub industrialnym.

Jeśli zależy nam na oryginalnym wnętrzu i ekologicznych materiałach, wybierzmy meble jesionowe z systemu AVENIR. Meble z drewnem naturalnym charakteryzują się bowiem wytrzymałością i niepowtarzalnym rysunkiem słojów. Co ważne, nowoczesne meble drewniane pasują zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i przestrzeni sklepowych.

AVENIR świetnie sprawdzi się w sklepie odzieżowym. Regały przyścienne sprawiają, że optymalnie wykorzystamy przestrzeń ekspozycyjną, oszczędzając cenne miejsce na środku sklepu. Tam z kolei możemy postawić gondole na ubrania, stoły o różnej wysokości i lady sklepowe. Sześć rodzajów gondoli oferuje różny sposób ekspozycji dzięki zróżnicowanej konfiguracji zamontowanych półek, drążków i ekspozytorów.

Jednak meble AVENIR doskonale radzą sobie nie tylko w sklepowych przestrzeniach, ale i w zaciszu domowym. Dzięki temu, że kolekcja przyjęła postać modułową, sami wybierzemy elementy, które chcemy widzieć w naszym wnętrzu. Podstawą będzie wiszący regał przyścienny, oparty na metalowej rurze w kolorze białym lub czarnym. Wybierzemy też elementy do przechowywania półki, zawieszki, drążki, ekspozytory, kostki. Otrzymujemy pełną dowolność w kreowaniu mebla, co sprawia, że będzie on w pełni dopasowany do naszych potrzeb.

System stworzyliśmy we współpracy z biurem projektowym Grynasz Studio. Prezentowaliśmy go na prestiżowych targach meblarskich w Warszawie, Paryżu i Dusseldorfie. Elementy modułu dostępne są do zakupienia także w sklepie on-line ABM

System AVENIR – nowoczesne meble z drewna

« Powrót

Galeria