Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

System meblowy AVENIR – jeden koncept, wiele zastosowań

odsłon: 145

System meblowy AVENIR – jeden koncept, wiele zastosowań

05-02-2020

Czy da się stworzyć uniwersalny system meblowy, który sprawdziłby się w każdym wnętrzu? Tak! To nie tylko możliwe – taki system mogą Państwo mieć już dzisiaj w swoim sklepie, domu lub biurze. Wszystko za sprawą naszej kolekcji mebli AVENIR, która podbija rynek meblarski.

Multifunkcjonalny, ale z charakterem – tak można opisać system AVENIR, będący jednocześnie wyposażeniem dla sklepu, domu, biura czy miejsc użyteczności publicznej. Powstał we współpracy z biurem projektowym Grynasz Studio, a jego koncept nawiązuje do modernistycznej architektury.

System składa się z zabudowy naściennej, drewnianych półek i wieszaków, idealnych do ekspozycji konfekcji. Jednak dodatkowe elementy, takie jak lada modułowa, stoliki, siedziska i kostki ekspozycyjne pozwalają na szersze wykorzystanie. W zależności od doboru elementów oraz dzięki nieograniczonym możliwościom ich aranżacji, da się wszędzie stworzyć niepowtarzalne i oryginalne miejsce.

System AVENIR miał swoją premierę na Targach Maison et Objet 2019 w Paryżu. Został doceniony przez szerokie grono odbiorców, zdobywając nagrodę Diament Meblarstwa 2020.

AVENIR – jeden koncept, wiele zastosowań | Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria