Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Aranżacja sklepu z dekoracjami

odsłon: 280

Aranżacja sklepu z dekoracjami

14-04-2021

Odnowiliśmy wnętrze centrum balonowego działającego w Skoczowie na Śląsku. Prace uwzględniały zaprojektowanie oraz montaż nowych mebli. Wybraliśmy ladę, regały przyścienne, gondole i stojaki. Aranżacja sklepu z akcesoriami imprezowymi wymagała specjalnych rozwiązań do ekspozycji drobnego towaru.

Centrum balonowe oferuje dekoracje na imprezy. Są to między innymi balony z helem, świeczki, jednorazowe naczynia czy akcesoria do strojów. Firma wypożycza też barwne kostiumy na imprezy.

Wstępny projekt po pierwszych rozmowach powstał we wrześniu ubiegłego roku. Finalny montaż miał miejsce na początku grudnia. Projekt wyposażenia przygotowaliśmy z uwzględnieniem wskazówek Klienta. Aranżacja sklepu konsultowana była z Właścicielem, aby dopasować meble do potrzeb firmy.

Meble wykonaliśmy w białym kolorze. Tym samym stanowią one tło dla kolorowych produktów. Do ekspozycji produktów wybraliśmy gondole oraz regały przyścienne sklepowe. Gondole z zakończeniami pozwalają na ekspozycję towaru z kilku stron. Na ścianach zamontowaliśmy metalowe regały przyścienne z podwójnymi zawieszkami. Wysuwane szuflady dolne przeznaczone są natomiast na przechowywanie dodatkowego towaru. Regały i gondole opatrzyliśmy także grafiką i napisami identyfikującymi grupy towarów.

Przy wejściu do sklepu widzimy szeroką ladę. Lada została zaprojektowana według wytycznych właściciela, aby zapewnić jak największą wygodę w obsłudze. Lada w kształcie litery L umożliwia dostęp dla Klientów z dwóch stron. Wybraliśmy ladę impulsową z półkami i szufladami na froncie. W ten sposób zyskaliśmy dodatkowe miejsce na ekspozycję produktów.

Klienci dokonujący płatności, mogą zdecydować się na dokupienie drobnych akcesoriów, na przykład ozdobnych zawieszek i balonów. Szeroka lada impulsowa pozwala na wygodną obsługę Klienta, w tym zapakowanie produktów o niestandardowych wymiarach (balony, piniaty). Od strony pracowników ladę zaopatrzyliśmy w szuflady i półki na przechowywanie akcesoriów oraz dokumentów. 

Tuż obok lady umieściliśmy regał z kwadratowymi szufladkami, dostępny dla personelu. Wysuwane szufladki posłużyły natomiast do przechowywania balonów i wstążek. Aby zapobiec ich wypadnięciu, przód regału zabezpieczyliśmy klapkami plexi.

Zapraszamy do e-sklepu, gdzie oferujemy wyposażenie do sklepów.

« Powrót

Galeria