Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Aranżacja sklepu odzieżowego dla znanej marki modowej

odsłon: 634

Aranżacja sklepu odzieżowego dla znanej marki modowej

13-12-2023

Stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń dla najmłodszej marki polskiego producenta odzieży. Właściciel sieci salonów kontynuuje dynamiczny rozwój w Europie. W tych niezwykłych centrach mody Klienci mają dostęp do najnowszych trendów. Dla nowego salonu w Krakowie wykonaliśmy meble sklepowe, zapewniliśmy transport oraz montaż wyposażenia.

Rozwój marki i nowy salon w Krakowie

Koncern odzieżowy prężnie działa na rynku krajowym i zagranicznym. Obecnie koncentruje się na intensywnym rozwoju i rozbudowie sieci salonów. Nadrzędnym celem marki jest komfort i bezpieczeństwo Klientów. Dlatego też w salonach czeka na nas przyjazna i pomocna obsługa, a wszystkie produkty odzieżowe spełniają standardy jakości. Ponadto marka stawia sobie za cel promowanie zrównoważonego rozwoju. Dlatego w każdym sklepie obowiązuje program oszczędzania energii.

Marka zdecydowała się na otwarcie kolejnego sklepu w nowo powstałym parku handlowym we wschodniej części Krakowa. Realizacja dotyczyła przestronnego lokalu o powierzchni 1113 mkw. Nad przebiegiem prac czuwał nasz salon w Krakowie.

Wyposażenie sklepu – rozwiązania zastosowane w realizacji

Najmłodsza marka grupy kieruje swoją ofertę do młodych kobiet oraz mężczyzn. Oprócz modnej odzieży asortyment uzupełniają produkty przeznaczone dla dzieci i niemowląt. W sklepach należących do marki znajdziemy również kosmetyki, akcesoria wyposażenia wnętrz i artykuły dla zwierząt.

Dla naszego Klienta istotne było zachowanie spójnego wizerunku wszystkich salonów. Dlatego też nowy salon wyposażyliśmy zgodnie ze standardami marki. Przestronne wnętrze sklepu bazuje na białej, neutralnej kolorystyce.

Z myślą o komforcie Klientów uwzględniliśmy podział na sekcje. Dzięki temu Klienci mogą z łatwością poruszać się po sklepie i swobodnie wybierać produkty. W sklepie wydzieliliśmy także przestrzeń do ekspozycji nowych kolekcji oraz trendów. W przypadku odzieży dziecięcej w zakupach pomaga podział według wieku.

W przestrzeni naściennej umieściliśmy regały z licznymi zawieszkami i ramionami. Dzięki temu ubrania mogą być eksponowane w zróżnicowany sposób.

W środkowej strefie sklepu postawiliśmy stojaki na ubrania oraz obuwie. Do prezentacji kosmetyków oraz akcesoriów do włosów posłużyły gondole wyposażone w zawieszki. Białe manekiny sklepowe umieszczone na podestach są doskonałym rozwiązaniem do prezentacji stylizacji.

W sekcji HOME umieściliśmy gondole z panelami. Dzięki zawieszkom i półkom umożliwiliśmy eksponowanie artykułów wyposażenia wnętrz. W celu wyróżnienia działu w jego środkowej części zastosowaliśmy wyrazisty regał w kolorze antracytowym.

W strefie wokół kas znajdują się kraty sklepowe przeznaczone na akcesoria. Wyznaczają one kierunek kolejki i jednocześnie pozwalają na eksponowanie dodatkowych produktów.

Strefę kasy wyposażyliśmy w długą ladę sklepową z podziałem na cztery stanowiska. Lada wykonaliśmy w białym kolorze, z ozdobną siatką na froncie. Zastosowaliśmy także rozwiązania, które podnoszą komfort pracy i zapewniają sprawną obsługę. Takie jak stojaki na odkładanie ubrań oraz szafki do przechowywania akcesoriów.

Na koniec zadbaliśmy o wyposażenie przymierzalni. Dominuje tu czarno-biała kolorystyka, zgodna z logotypem marki. Duża liczba przestronnych przymierzalni pozwala Klientom wygodnie przymierzać ubrania, bez tworzenia się kolejek. Dodatkowo na zapleczu zamontowaliśmy wytrzymałe regały metalowe

Z marką łączy nas wspólny cel – tworzenie przestrzeni przyjaznej Klientom. Poprzednie realizacje dla marki obejmowały między innymi salony na Słowacji, w Czechach i Chorwacji.

Efekty aranżacji sklepu odzieżowego | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria